Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: oKuL BiTTi ŞiMDi TaTiL VaKTi

Re: oKuL BiTTi ŞiMDi TaTiL VaKTi

waoow torpiLin buu kadarı=)=)[
    Zayıf olan sensin, sevgi ve dostluğu asla anlayamazsın.. Bu yüzden sana acıyorum.

hoca mal'ı ilgisiz olunca daha çook anıllarımız var mesela ben çook zayıftım izmire gittik erkek arkim seni suya atcam dedi deniz kenarındaydık kucağına alı atcam atcam dedi birlikta bi düştük bide ben bi kere okul gezisinde servis var die denize girdim fln bitane dha var orta okuldayken kendi kantinimizi açmıştık çok pahalı kantin die fln heryere astın sonra sınıfları dedğiştirirdik hoca gelince bizi ararı yada okulda gezi olunca bazı arkiler gelemiyodu bizde sınıfa ayak bastı parası alıp onladı getiriyoduk sonra okulun güneşliklerini alıp ruhsar oynuyoduk bide erkek arkim gene beni aldı uçururmdan atcam fln dedi ama yapamadı bide biz din dersindeydik hoca çok salaktık ben ali mehmet oturuoduk fln ben parmak kaldırdım dedim ki hocam 3 kişi oturmak günahmı dedik ama hoca hyr ama duası var dedi hepimiz koptuk yaa( bilişyom çok uzun anılar olduu) daha çook var ama olmaz kızarsınız

zwkLi anıLar anlat istrsn=)=)
    Zayıf olan sensin, sevgi ve dostluğu asla anlayamazsın.. Bu yüzden sana acıyorum.

okuldaydık arkadaşım taklidimi yapcak hocaya dioki yapim yapim dio hocada tmm dedi benim taklidimi yaptı sonra dediki kim bu hocam dedi hocada elif mi dedi çook kkomikti yaa ma benim yürüyüşümü yaptı çok kötüydü yaa anlatamam (çoook ayıp) öle çook anılarımız varki ama çok kötüler yaa

bnim Hoşuma gitti=)

H€H€H€H€...!!!!
    TATİL BANA HARAM YA...
    BEN İNEK GİBİ ÇALIŞMALIYIM BUNUN İÇİN YARATILMIŞIM ..!!!
    ARTIK YOKUUUUUUUMMM....
    ÇOK SIKILDIM YANİİİ....

inq oLmaq bazn işinee yarayabiLir=)

Senior Member
    Nereden
    Uzay Boşluğu