Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu nee?

Re: Bu nee?

Alıntı geceatesi Nickli Üyeden Alıntı
    nbr kankii nasilsin napyonn iyikide girmeye becerebildim lannn sennn ne kadar komiksin boylee bide hic kimse benim kankimden daha fazla bilmez 'twiligth' hakkinda cnmm tmm mi cnm o yuzden benim kankimle ugrasmaya birak anladin mi lannn
    saol kanka iiyiim sen nasilsin????

sana kendini tanit diyen olmadi ayrica iki hesap acmis biri varsa oda sensin iki hesap acmak aklimin ucundan bile gecmemisti demekki sen acmissin benim ustume atmaya calisiyosun yemezler kizim yemezler

kankii bu tozpembe adi neyseee kendini rezil etmeye calisyor cnm bosuna ugrasma hatta twiligth tan ne anlarlarr ki ashley tisdel,miley cyrus,rihana, katy perry bunlardan ne anlarlar kiii aman boswerr 'LOSERS' bari bu ne demek oldugnu bilsinler

hahayyyyy kanki beni didiklada gulyim barii tozbokuuuu sen kendine baqq yaaa ya sen twiligthten ne anlarsinkiii ya beni lufen guldurmee yaa kzim bosuna ugrasma zaten konusa konusa bize gore sen bir LOSER sin git simdi sozlukten bak ne demek oldugnu cnm bulabilirsen hem sen hic bicey anlamasssin cnm bos bosuna ugrasma tmm mi cnm

Senior Member
    Nereden
    кคувσldυм qαℓiвค /:

Alıntı geceatesi Nickli Üyeden Alıntı
    kankii bu tozpembe adi neyseee kendini rezil etmeye calisyor cnm bosuna ugrasma hatta twiligth tan ne anlarlarr ki ashley tisdel,miley cyrus,rihana, katy perry bunlardan ne anlarlar kiii aman boswerr 'LOSERS' bari bu ne demek oldugnu bilsinler
    twilight ı nerden çıkardın
    forumun çocuğu
    http://tinyurl.com/35wwfl4
    BİZE FİZİĞİ YANLIŞ ÖĞRETTİLER, İNSAN SESİ UÇAK SESİNİ BASTIRAMAZ DEDİLER ONLAR TüRKÜ GÖREMEDİLER..
    http://tinyurl.com/398e4m8
    ŞİMDİ FIRTINA
    http://img404.imageshack.us/img404/1...auk0q8h.th.jpg
    ємяє¢ι gєиçℓιк

hahahahahahha kizim onlar twilight icin kavka edyorlaryaaa dunyadann haberin yok galiba

Alıntı _alice_cullen_ Nickli Üyeden Alıntı
    kizim sen daha ne buldugunu bilmiyorsun,birde millete soruyorsun
    hayır arkadaşlar..!
    kavga _alice_cullen_ adLı üyenin _tozpembe_'ye gereksiz yere laf atmasıyla cıkmıs
    ne twilightı yaa kimm dedi onuu
    http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...6_981997_n.jpg

İhtiyarlamadan önce yaşamak zorundayız. Çünkü pişmanlık duymak en az korkmak kadar aptalca Marilyn MONROE

[quote=baby_face]
    Alıntı "_alice_cullen_":ypmjlnnt Nickli Üyeden Alıntı
    hayır arkadaşlar..!
    kavga _alice_cullen_ adLı üyenin _tozpembe_'ye gereksiz yere laf atmasıyla cıkmıs
    [/quote:ypmjlnnt]

bir kere ben gereksiz yere laf atmadim sadece yorum yaptim gereksiz sensin lafini bilde konus buyude gel kizim buyude gel

Ben sana iki hesap açtın demedim.
    _alice_cullen_'e iki hesap açtın dedim.
    Benim açtığımı söylüyorsan kanıtla da görelim bari. xD
    İşte kendini bile tanımayanlardan saçma sapan şeyler...

Hem bu kavga twilight yüzünden başlamadı baby_face'nin de dediği gibi _alice_cullen_ saçma sapan bir laf atmaya çalıştı.İki hesap açarak da kendisini ezdirmemeye çalıştı ama o zaten yeterince ezilmiş.

[quote=_alice_cullen_]
    Alıntı "baby_face":1jepxcj0 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı "_alice_cullen_":1jepxcj0 Nickli Üyeden Alıntı
    hayır arkadaşlar..!
    [/quote:1jepxcj0]

bir kere ben gereksiz yere laf atmadim sadece yorum yaptim gereksiz sensin lafini bilde konus buyude gel kizim buyude gel [/quote:1jepxcj0]

Gereksiz diye sana diyorlar.
    Lafını bilmezse ne yaparsın?Tekme tokat dalar mısın?
    Sen lafını bilmenin ne olduğunu biliyor musun peki?
    O yeterince büyük zaten ama sen akıldan yeterince büyük değilsin.Bir ara serra91 de ben hepinizden büyüğüm diye övünüyordu ama akıldan küçüktü.Acaba.....o sen olmayasın? [/b]
    senin her kavga ettigin ben miyim?? serra91 de kim sen iyice delirmissin geceatsi bnim kankim bencce senin birden fazla uyeligin var sen cok agrasifsin biraz sakin ol sende beni takinti mi yaptin ya benimle ugrasma tmm mi?? sen kafayi yemissin bir doktora gorun

yaa tozpembe sen salak misiin aslinda sen doktora gitmelisin alice digil cnm bide neyi yemezler kizim hakketten manyaksinnn yaa kizim senin kesin bisey var sende ya tmm diyelim ki alice tmm ispatla cnm ispatlayammasin salakligin uzunden ya kizim asil sen bizimle ugrasma sen bunlardan neyi anlarssinkii biz nerde yasyoruz siz nerde kizim hem siz ashelyden mileyden edworddan ne anlarsinnizkii kizim git baskalarlaz ugras bzimle digill tmm mi hem sana 'LOSERS' tajiii lazim dimi kankii bunlara bu eksii