Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir érkéği éldé etmek için né yaparsınız?

Re: Bir érkéği éldé etmek için né yaparsınız?

Alıntı BLackBerries Nickli Üyeden Alıntı
    Genelde beni sınıftaki erkekler kankası gibi görür çünkü ben erkeklerle iyi anlaşırım ama tabii konu etkilemeye değinirse başta o kişi ile göz teması kur benm göz temasım çok güçlü yani öyle saf saf bakmaman gerekiyor gözlerini biraz kıs ve ona 3 sn. bak sonra başka yere bak eğer sana bakıyorsa kesinlikle etkilenmiştir çünkü etkilenmeyen biri 2.'ye asla bakmaz eğer sana baktıysa ara sıra bakışın ve kendini gizemli tut yani yılışık olma bazen havalı oL bazen çılgın bazen de tatlı zaten devamı gelir Ama Bnm başıma gelen ise çocuk bana bakıyodu bende ona bakıyordum çocuk beni görünce arkadaşıyla konuşuyordu ama çok utangaçta sonra kankasıda bana bakmaya başladı (yani insan anlar )
    İşte sonrada bana açılamadı çnkü kankasıda bni seviyordu yani bnimkisi karmakarışık ama şunu bilmen gerekiyor sevdiğin kişi populerse kıskançlık krizlerine girmene neden olabilir (bana oLdu ) Ama seni seviyorsaSni kıskandırmaya çalışırdı bana yapmıştı bana baktı snra bir kızın koluna girdi kızda ona tokat attı çocukta bana baktı ordan uzaklaştı konu şu yani seni kıskandırmaya çalışabilr herşeye hazırlıklı oL drim

ahahaha kız iyi yapmış
    Yağmurla seviştinde gökkuşağını mı doğurdun?♥

Eger cocugun etrafinda cok kiz varsa ondan hoslanan, sen takmiyomus gibi yap o zaman osenin etrafinda doner. Ya da sana cikma teklif eden cocuga kibarca hayir de en fazla 1ay sonra tekrar eder sonra tekrar tekrar..

Karsilastiginda gozunun icine bak gulumse ama ona ozel gulumsuyomus gibi gosterme falann
    zor bisey degil yani hoslandigini pek belli etme ama arkadas grubundaa ol
    #HAYAT ZORSA GÜZELDİR# .
    #YAŞAMAYI ÖĞRENİRSEN GÜZELDİR#
    #İNSANLARI SEVERSEN GÜZELDİR#
    #DEĞER VERİRSEN GÜZELDİR#
    Yaşamayı Sev~

Bizi şekilden şekile sokan erkekler ölsün!!!1!1
    Music is my life (:

Alıntı *-^DnZ^-* Nickli Üyeden Alıntı
    2 dk ölü taklidi yapalım beyler

[quote=özgürruh]
    Alıntı "*-^DnZ^-*":1la1mrag Nickli Üyeden Alıntı
    2 dk ölü taklidi yapalım beyler[/quote:1la1mrag]

Alıntı RainGirl' Nickli Üyeden Alıntı
    Başlık çok şekil olmuş yalnız
    Kız liseli "béybi"

Alıntı esra__bqtr Nickli Üyeden Alıntı
    ben heyecandan bakamıyorum ki yüzüne

İlk bakışla baslar bu işler gözlerin güzelse avantajlısın biraz daha boya küpü yapma suratını ama suratında güzel yerleri ortaya çıkaracak hafif bi makyaj yapabilirsin kirpiklerin uzunsa rimel kullanabilirsin felan Gözlemlerime dayanarak söylüyorum erkeklere utangaç yani böyle çok yırtık olmayan kızlar daha sevimli geliyor,öyle yani Küfretme ve gülümse gülmek güzelleşmenin en kolay yoludur -dişlerini fırçalamayı unutma - Erkekler saç ve ellere önem verirler.Hiçir zaman saç kesimine falan bakmazlar ama güzel kokması derin etki bırakır,saahları okula giderken saç uçlarına parfüm sık hareket ettikçe yayılır.Birde eller,ona da çok dikat ederler tırnakların çok kısa ya da çok uzun olmasın temiz olsun birde tırnaklarına renksiz parlatıcı sürersen hoş durur.Görünüş olarak böyle etkilersin kişilik olarakta dediğim gibi erkekler her ne kadar rahat kızları sever gibi görünselerde sessiz tipler hoşlarına gider.Çok konusma ama espri yap bol bol ve onun yaptığı her espriye kötüde olsa onunla birlikte gül,heryerde futbolla ilgileniyormuş gibi davran derler ama zorlama yani bence iyi bir yöntem değil daha çok seni erkek fatmalaştırır Onunla ortak yönlerin olduğunu elli e t o konusurken 'bende' ya da 'katılıyorum' gibi kelimeler kullan gözlerinin içine bakarak konuş bu çok etkili deneyimlerime dayanarak söylüyorum.Makyajdan modadan falan konusark kendinden soğutma.Ve sakın peşinden kostuğunu belli etme daha doğrusu onu etkilemek için bunları yapma düşüncesinden kurtul onu etkilemek için değilde baska birşey için yapıyormuş gibi düşün,çünkü erkkeklerin peşlerinden kosan kızları anlama gibi bir yetenekleri var gerçekten çok ilginç ama hemen hissediyorlar aslında bizde öyle değilmiyiz Ve bunun sonucundan senden soğur çünkü erkekler her zaman kovalayan olmak ister,yani belli etmeselerde bu böyledir oyun oynama rolünde olmak isterler.Ve konusurken jest ve mimiklerini kullan,özellikle avuç içlerini ona doğru çevirerek -evde provasını yap - konus bilimadamlarına göre bu erkek beynine sinyal gönderirimiş Kaba olma kibar ol.Artık hala sevmiyorsa ya aklında baska biri vardır ya da aşırı çekingendir bilemiyorum artık bildiklerm bunlar dene bence işe yarıyor