Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kızlar yardım ağlamaktan gözlerim yoruldu

Re: Kızlar yardım ağlamaktan gözlerim yoruldu

la he he ben bu konumla qurur duyuom o zaman bile quul ve popiymişimm

http://img221.imageshack.us/img221/1...milecolore.png
    You know that I'm a crazy bitch
    I do what I want, when I feel like it ♥

Alıntı RainGirl' Nickli Üyeden Alıntı
    Kızlar yardım ağlamaktan gözlerim yoruldu
    serpilin de s.ikişmekten neyse ya nabıyon kanki :P

Alıntı RainGirl' Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı pudrasekeri Nickli Üyeden Alıntı
    Kızlar bu başlıktan söliim dedim.Yardım edin.Off sorunsun bi gnm geçmioki yha şimdi beden dersindeydik biz arkadaşımla oynamadık sonra gittik bizde oynıcaz dedik sonra sinir olduğum kız ben gökçeyi istemem dedi (KENDİ GRUBUNA)kızlarda zaten şikayetçiydi ((oyunu sahipleniolar sürekli)) sonra bende seni isteyen var sanki dedim küstük çoğu kız benim tarafa geldi sonra yeni gelen kız gökçe yüzünden arkadaşını satma dedmiş birine oda daha dün geldin demiş sonra küs olduğum kız ne var gökçe çok havalandın fln dedi arkamdandan çok havalandı bu söndrürüm fln demişş. öff bu arada kızlar hoca beni affetti hatta suçluları ona bildirmemi istedi size teşşkkür ederim sizin sayenizde hocamla aram iyi eh işte hocaya şikayet ettiler hocada bana hesap sormadı demeki ciddiye almamış bu arada bizden kzıları kendi tarafalrına çekmeye çalışılar off bişey çıkck die ödüm kopuo laf sölerlersede hazır cvp değlim yarında tek tas varve aynı gruptaız off sizler çok gördünüz bunları yardım edin ((( UZUN DİYE OKUMMAZLIK ETMEİN )))
    ((( UZUN DİYE OKUMMAZLIK ETMEİN )))

Alıntı pudrasekeri Nickli Üyeden Alıntı
    Ne diosun sen yaha! senin yaptığın ayıp bilip bilmeden konuşma tamammı onu ben yazmadım dediğin o iğrenç şeyi ayrıca merak etmöe senden daha çok utanma duygum var tabiki bütün okul beni konuşurdu okulda konuşulcak tek kız benim ! öff sinirlendim amaaa
    her zamanki gibi okulda konuşulcak tek kız benmişim :P

Okul bitti.Ama bence arkadaşını satmalıydın.Bu devirde herkes kendini düşünüyor.
    KatyCat <3 Navy <3 Heartbeat <3 NavyCatBeat <3