Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gözünü dikip bakanlar!

Re: Gözünü dikip bakanlar!

Alıntı çaqma_avril Nickli Üyeden Alıntı
    Ama hem demeyip hem de bakmadıklarında en azından ikileme düşmezsin.
    Hertürlü çirkinim düşüncesi

Ya lanet olsun büyük görünmeye yaaa.
    Ya ben daha 12 yaşında küçük bi kızım.92li adamın teki sarktı resmen yaa.A-a-ama ben 12 yaşındayım yaa diyince de çok pardon yaa ben 16 falan sanmıştım çok olgun duruyosunuz dedi.Oha.70 deseydin keşke.Hayatımda tanıştığım en kibar abazaydı sanırım.Mal.Ha bi de evet öküz gibi bakmıyolar mı.Ay nasıl sinir oldum şu an.

Alıntı winelilac Nickli Üyeden Alıntı
    Ya ben daha 12 yaşında küçük bi kızım.92li adamın teki sarktı resmen yaa.A-a-ama ben 12 yaşındayım yaa diyince de çok pardon yaa ben 16 falan sanmıştım çok olgun duruyosunuz dedi.Oha.70 deseydin keşke.Hayatımda tanıştığım en kibar abazaydı sanırım.Mal.Ha bi de evet öküz gibi bakmıyolar mı.Ay nasıl sinir oldum şu an.
    Oha

Alıntı winelilac Nickli Üyeden Alıntı

12 büyük göstermek icin kücük bi yaş deilmi . . . yanii 16 fln olması icin

Çaqma avrilcim bana bakıolar ama teklif yok. Mal mal bakıolar anca.

kız görmemişlikten değil yanına gelip konuşmadan önce seninde ilgin varmı onu tartmaya çalışıyorlar

Alıntı cileklicuklata Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı çaqma_avril Nickli Üyeden Alıntı
    Ne kadar şanslısınız siz yaa!(bal_hatun,puppylolita,Gamzeli )Hiç şikayet etmeyin bir kere!
    katılıyorum.
    Tanrının senden hoşlanmadığı olasılığını da düşünmelisin.
    http://i56.tinypic.com/348hd6u.jpg

Senior Member
    Nereden
    Algının kapıları

Bana da bakıyorlardı Özellikle dersanade bir çocuk vardı.Yanıma gelir gelir konuşmaya çalışırdı ben de yüz vermezdim jhfnfjjvmkrd

Bence takmamak en iyisi.
    If you look in the face of evil, evil's gonna look right back at you.

Ya bence gözlerini dikip bakmaları hiç de güzel bişey değilll
    Dışarı çıktığında 14ünden 60şına kadar tüm erkeklerin sana bakması iğrenç bi duygu ! ( açık saçık şeyler de giymediğim halde! )
    Bundan olucak ki dışarıda oldukça çekingenim Daha doğrusu çekingendim . Bu davranışımı yenmeye çalıştım ve başarılı oldum
    Bunun oldukça özgüven kırıcı olduğunu söyleyebilirim kızlar , aslında bakınca tam tersi görünebilir yani bunun tersi şekilde insanın özgüvenini artırdığını düşünebilirsiniz ama ergenliğe yeni giren bi kız için garip bi durum oluyo Şuan 17 yaşındayım ama bu tarz şeyler yüzünden özgüven kazanmam 3 yılımı aldı diyebilirim ..

Ben okul formamla bi cafenin önünden geçiyordum 20 yaşlarında 3 çocuk direk gözlerini bacaklarıma diktiler o kadar rahatsız oldumki o cafeye girecekken sırf o yüzden ilerdeki cafeye gittim.Gidp 17-18 yaşındaki gençlr çıkma teklifi ediyor