Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 61 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sokak barınakları :)

Re: sokak barınakları :) bakmayan yaşamasın ><

Çok güzel olmuş bende hayvanları çoo...k severim Kedim var bende böyle bir ev yapmayı düşünüyorum ama kaldırırlarsa :S

+
    Alıntı DelRey Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı gizemturhalasimelek Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı SleepEarly Nickli Üyeden Alıntı
    köpeklerin hepsi zehirlenmeli.olmadı çoban köpeklerinin nesli tükensin inşallah.
    senin neslin tükensin.
    +O hayvanlar savunmasız. Kışın soğukta üşüyorlar. Yazın su bulamıyorlar. Bunun nedeni insanların doğayı mahvetmesi olduğu için yani suçlu biz olduğumuz için onlara su ve barınak bulmak bizim borcumuz.
    siz hayatınız boyunca süs köpekleriyle yaş***ış,ölmemek için savaşmak nedir bilmeyen,köpek saldırısı yüzünden yaralanmayan,ıssız köylere gitmemeiş,fakir şehir çocukları.siz ne bilirsiniz ki?
    babaannemlerin iğrenç köyünde yürüken koyunları güden çoban köpekleri bana saldırdı.3 tane ama nasıl geliyorlar.dikenli tellerden atladım ve sırtım çizik çizik oldu.2 sn.geciksem parçalanmıştım amk.
    başkası yine orda saldırdı,geri geri giderken güller vardı dikenlerine düştüm.onun acısı 1 ay geçmedi.
    daha neler neler,siz bunları yaşasanız sizde çoban köpeklerinin neslinin tükenmesini isterdiniz.bilmeden konuşmayın,si.ktirip gidin.haydi.
    [/quote]
    Her çoban köpeği aynı mı lan burda seni boğarım ha öldürmelilermiş asıl senin gibi bi vicdansızı öldürsünler.

siz hayatınız boyunca süs köpekleriyle yaş***ış,ölmemek için savaşmak nedir bilmeyen,köpek saldırısı yüzünden yaralanmayan,ıssız köylere gitmemeiş,fakir şehir çocukları.siz ne bilirsiniz ki?
    babaannemlerin iğrenç köyünde yürüken koyunları güden çoban köpekleri bana saldırdı.3 tane ama nasıl geliyorlar.dikenli tellerden atladım ve sırtım çizik çizik oldu.2 sn.geciksem parçalanmıştım amk.
    başkası yine orda saldırdı,geri geri giderken güller vardı dikenlerine düştüm.onun acısı 1 ay geçmedi.
    daha neler neler,siz bunları yaşasanız sizde çoban köpeklerinin neslinin tükenmesini isterdiniz.bilmeden konuşmayın,si.ktirip gidin.haydi.
    [/quote]
    Gecmıs olsun ama sırf yasadıgın kotu tecrube yuzunden 'tum coban kopeklerının soyları tukensın' dıyerek ortalıkta dolasamazsın. Basına kotu bır olay gelen herkes senın yaptıgın gıbı yapsa ınsanoglunun soyu coktan tukenmıstı. Soyle bır cevrene bak hayvanlar her gun tecavuze ugruyor, dayak yıyor, dırı dırı yakılıyor. Tum bunları yapan kım: INSANLAR.
    Tamam psıkolojın bu olay yuzunden kotu etkılenmıs ama bır dusun bakalım o kopekler neden sana saldırdı?
    1975'te 150 tane dershane vardı bu memlekette... Su anda 5 bın.

Netıce?
    Elalemın çocukları Dısneyland'a gıdıyor...
    Bızımkıler psıkıyatra.

Onun ıcın, bırakın vatana mıllete aılesıne hayırlı olmasını fılan...
    Kafanıza sıkmadığına dua edın.
    -alıntı-

Re: sokak barınakları :)

kışın kar yağarken 2 tane teyzemle, 3 tane arkadaşlarımla yapmıştım. gerçekten çok eğlenceli ve yaralı