Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doğum Günü(M) :? xSxS yardım

Doğum Günü(M) :? xSxS yardım

Ya ben 3 senedir arkilerle dogum günü kutlamıyorum aileyle kuzenlerle felan kutluyodum normalde yani parti yapıpıda arkları toplamaya felan üseniyodum ama şimdi haftaya yapıcam çünkü okul degiştirdim arkilerlede kaynasma olur egleniriz arakdaslıgımız gelişir diye düşündüm ama nası yapcamı bilmiyorum bi sürü kişi gelio hepsiyle nası ilgilencem vede yani acıkcası hiç arkimin dogum gününnede gitmdim unuttum heralde... güzel bir dogum günü yapmak istiyorum yardım edermisiniz Lütfen rezil olmak istemiyorum (ailemi göndercem evden )

UZUN OLDU AMA CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

Re: Doğum Günü(M) :? xSxS yardım

canım şimdi öncelikle renkli birşeyler giy ve gülümse . boş olduğun zaman ilk gördüğün kişiyle konuşmaya başla. okulundan olmayanları davet edersen onları da birbirleriyle tanıştır ki sen başkalarıyla konuşurken sıkılmasınlar. şu an aklıma gelen bunlar canım.
    Blogum <3 Ziyaret ediin! Takip ediiin !

http://www.modacadisifashion.blogspot.com

Senior Member
    Nereden
    Bu Sitedeki Andrew Dennis Biersack ' ın En Sıkı Fanı ♥

Dikkat çekecek bir elbise öneririm .
    Ve altına uyumlu Neon renkli ayakkabı .. Neon takılar falan moda zaten söylememe gerek yok . Dogum günü sahibi oldugunu belli etmen için bunlar yeterli olacaktır .
    Saçını da doğal görünümlü yaparsan mükemmel olur bence : )

,

Gelen misafirleri hep kapıda sen karsıla .
    Misafirlerin gelmesini bittiğini hissettiğinde bi grubun yanına geç ve " egleniyor musunuz ? " de ..
    : ) Büyük bir ihtimalle evet diyecekler .
    Ordan uzaklasmak içinde iyi eğlenceler size diyebilirsin ..

Yapacaklarını anlatırsan biraz dha yardm edeblrm ?

canım mesela maske yapabilirsin renkli renkli eşi olmasın hiçbirinin herkes kendi seçsin falan çok hoş ve orjinal duru bence.
    Blogum <3 Ziyaret ediin! Takip ediiin !

http://www.modacadisifashion.blogspot.com