Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BİRİNDEN HOŞLANIYORUM

Re: BİRİNDEN HOŞLANIYORUM

biraz alay eder gibi olmuşsunuz ama gerçekten de ' so cool' o hoşlandığımı biliyor ama aldırmıyorherhalde... ve bende çoookk gülünç davranıyorum...
    - NIRVANA -

ahahah iki yıl sonra fark ettim so cool yazdığımı ahahah bazen kafam karışıyor
    - NIRVANA -

çok havalı yazcaktım yaa üüüf
    - NIRVANA -

Onun senden hoşlandığına eminmisin ?
    Yanlış anlarsın erkekler her türlü davranırlar.
    Sonra gidersin pişman olursun.
    İlk önce senden hoşlandığını kesin bir şekilde öğren.
    Sonrasında onunla yalnız kalmaya çalış ve konuş.
    O olmadı.
    Telefon numarası varsa mesaj at.
    Yada onu kıskandırıcak şeyler yap.
    Bakalım tepkisi ne olucak.
    Ona göre anlarsın zaten.
    O da hoşlanıyorsa açıklayacağını düşünüyorum.
    .
    .

çok sağ ol ama bu tavsiyeleri iki yıl önce verseydin işime yarardı ne oldu anlatıyım: meğerse o başka bi kızdan hoşlanıyomuş ve benim hoşlandığımı biliyomuş. ya o ruh halini biliyosunuz işte insan salak saçma şeyler yapıyo. neyse ben kendimi çok rezil edecek bişey yaptım, arkadaşların dolduruşuna gelerek: herkesin önünde grup şarkı söyleyip dans ettik. gerçi yüzde 90ında gülüyodum ama neyse. o da dalga geçti haklı olarak nese o mezun oldu ben de mezun oldum.... ama Bİ DAKKA! ONUNLA AYNI LİSEYE GİTTİĞİMİ ŞİMDİ FARK ETTİM! YENİ ŞEYLER OLABİLİR LA!
    - NIRVANA -

Alıntı teressa_jenny Nickli Üyeden Alıntı
    çok sağ ol ama bu tavsiyeleri iki yıl önce verseydin işime yarardı ne oldu anlatıyım: meğerse o başka bi kızdan hoşlanıyomuş ve benim hoşlandığımı biliyomuş. ya o ruh halini biliyosunuz işte insan *** saçma şeyler yapıyo. neyse ben kendimi çok rezil edecek bişey yaptım, arkadaşların dolduruşuna gelerek: herkesin önünde grup şarkı söyleyip dans ettik. gerçi yüzde 90ında gülüyodum ama neyse. o da dalga geçti haklı olarak nese o mezun oldu ben de mezun oldum.... ama Bİ DAKKA! ONUNLA AYNI LİSEYE GİTTİĞİMİ ŞİMDİ FARK ETTİM! YENİ ŞEYLER OLABİLİR LA!
    Şanslısın.
    .
    .

sağ ol çok üzgündüm ama şimdi çok mutluyum nedense... havaya da girmek istemiyorum ama girdim bi kere
    - NIRVANA -