Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
BOĞA BURCU KIZLARI !!! Hepimiz buraya !!! =) - Sayfa 4
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 32 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BOĞA BURCU KIZLARI !!! Hepimiz buraya !!! =)

Re: BOĞA BURCU KIZLARI !!! Hepimiz buraya !!! =)

Bende Boga Burcuyum tek sevmedigim yönüm : Oburluk , tembellik ve İNAT .

@Tubaysr katılıyorum Boga kadınlarının gözleri etkilermiş . Duydugumda çok şaşırmıştım ama gerçektende öyle ve sordugun soruda kimisine göre degişir bende öyleyim mesela ama her bogada olmuyor sanırım.

Re: BOĞA BURCU KIZLARI !!! Hepimiz buraya !!! =)

Bende bir boğa burcu kızıyım
    En sevdiğim özelliklerim: Sevince tam severim, her şeye olumlu bakarım. İnsanlardan genel olarak nefret etmem. Sevmek ve sevilmeyi çok seviyorum. Herkes çok vefalı olduğumu söyler sanırsam gerçekten öyleyim. Bunu sahiden çok seviyorum. İnsanlara sürprizler yapmaya bayılıyorum. Paraya o kadar düşkün değilim haftalığımla kitaplar alırım genelde. Birine sürpriz yapmak için paralarımı biriktirir ve o kişiyi çok seviyorsam hiç acımadan onun için harcarım. Ve diğer en sevdiğim özelliğim yüzümden tebessüm hiç eksik olmaz. Şuan bile bir tebessüm var suratımda Diğerlerini de sadık, güvenilir gibi özellikleri çevremdekilere sormak gerek
    Sevmediğim özelliklerim: Aşırı duygusal olmam. Mantığımla ve duygularımla hareket ederim ama eve gelince bir şey olmuşsa çok fazla üzülürüm. İnsanları ya da sevdiğim şeyleri çok çabuk ve çok fazla özlerim. Ah biraz daha az uyuşuk olsam daha iyi olabilirdim. Ama hamdolsun bu halimize de He bir de yeniliklere çok çabuk alışık olamam. Bu oda düzenlemesi gibi basit şeyler değil tabi Yeni bir arkadaş ortamı filan...