Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: The Suffering (Çok uğraştım bakın bi zahmet )

The Suffering (Çok uğraştım bakın bi zahmet )

Ben bu oyunu yeni bitirdim mükemmel =) (bence) Aslında yüklemeniz için link de vericektim ama uğraşamıycm zten ararsanız bulursunuz Heygirl.com lavigreendemma
    SİLAHLARIMIZ

Shiv.Pek işe yaramaz.Ama diğer silahlardan alana kadar bunla idare etmeniz gerekli.Heygirl.com lavigreendemma
    Not:Silahlar parayla alınmıyor.Zaten oyunda paranın adı bile geçmiyor.Yolda buluyorsunuz

Revolver.2 tane olunca(dual revolver) daha kullanışlı

Tommygun.İyi bir silahtır.Kısa sürede birsürü mermi sıkarsınızHeygirl.com lavigreendemma

Makinalı tüfek.Oyunun bazı yerlerinde karşınıza çıkar.Size çok yardımı olur.Ancak yanınızda taşıyamazsınız.
    Birde shotgun var.Ama ona resim bulamadım .Çok kullanışlı değil.Bir mermi sıktıktan sonra 3-4 saniye beklemeniz gerekiyor.Ne kadar az diyebilirsiniz ama oyunu oynarsanız bunun vakit kaybettirdiğinin farkına varırsınız.Heygirl.com lavigreendemma
    Silahlar bu kadar =)Heygirl.com lavigreendemma
    YARATIKLAR

Bu yaratığımızın ismi Slayer.Kılıçla saldırır.O yüzden uzaktan ateş ederek yoketmenizi tavsiye ederim.

Marksmen.Sizi görünce hemen eğilip ateş etmeye başlar.Önerim marksmen'in ateş edemeyeceği bi yere saklanıp ateş etmeyi bırakmasını beklemek,sonra shotgun ile vurup vurup kaçmanızdır. Heygirl.com lavigreendemma

Mainliner.En sevdiğim .Sırtına saplanmış pis aşıları bize fırlatır .Bazen de üstünüze atlar,yine size aşı yapmaya çalışırlar.Enter'a birsüre basarak üstünüzden atabilirsiniz.Öldürdükten sonra üstünde yeşil bir duman olur dumanın üstüne gelirsen canın gider.Heygirl.com lavigreendemma

Heygirl.com lavigreendemmaHeygirl.com lavigreendemma
    Burrower.Yerin altında dolaşır.Birden çıkar ve tellerini size çarpar.Heygirl.com lavigreendemma
    Heygirl.com lavigreendemma
    Fester.Bu dev yaratığın elinde bir gülle var.Gülleyi yere vurunca yakınlardaysanız yere düşüyorsunuz.Heygirl.com lavigreendemma
    Heygirl.com lavigreendemma
    İnferna.Iyk .En nefret ettiğim.Öldürmek zordur.Çünkü yerlerinde durmazlar.Neyse.İlk olar şeker mi şeker küçük kız kılığında gelirler.Sonra birden canavara dönüşürler geçtikleri yer bir süre yanar.Ayrıca hopladılar mı biraz uzakta bile olsanız canınız gider.Ölünce kül haline gelirler,eğer küle de ateş etmezseniz birsüre sonra dirilirler.
    Birde final yaratığı var.Ama onu koymuyorum süpriz olsun .d
    Ama birşey söyleyeyim.Birden korkunç resimler çıkıyor.Çok da korkunç değiller ama birden çıkınca korkabilirsiniz

Takıldığınız yerler olursa sorun.Zaten Suffering tam çözüm yazınca ne yapmanız gerektiği çıkıyor.
    TAMAMEN BANA AİTTİR (Ç)ALINTI YAPMAYIN.ZATEN HERYERİNE BEYAZ RENKTE LAVİGREENDEMMA HEYGİRL.COM YAZDIM.
    HIGH SCHOOL SUCKS.

Re: The Suffering (Çok uğraştım bakın bi zahmet )

paylaşım için sağol cnm teşşkrler )

Senior Member
    Nereden
    Selinin nutellası.Ergenleri koruma derneği başkanı.O'nun yanı :D

Alıntı caremell Nickli Üyeden Alıntı
    HADİ SEN EVİNE DÖN GELDİ ŞANIŞERR
    EN AZINDAN RAP YAPIYO BİLADER
    100 MİLYONU AL VAY SENİ HIRSIZ
    BEATİMDE Bİ SES VAR VIZ VIZ VIZZ

önemli değil (:
    HIGH SCHOOL SUCKS.

Alıntı slim_shady Nickli Üyeden Alıntı
    Teeşkkürlerr (:
    Önemli değil =]
    HIGH SCHOOL SUCKS.

Senior Member
    Nereden
    Boulevard of Broken Dreams

Alıntı caremell Nickli Üyeden Alıntı
    Öyle yürekten seviyorsan, aklı başından atacaksın
    Kimi yanında arıyorsan önce içinde bulacaksın..