Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: of of şunu qören nasL ayrıLır ? :( :D

Re: of of şunu qören nasL ayrıLır ? :( :D

Alıntı serra91 Nickli Üyeden Alıntı
    saçmalamayın iğrenç bişey o ne ya bu yaşta
    size garip gelmiomu aşkm vs flan demek varken
    ndenki .s asıL erkenden ii en azndan dalqa qeçmediini anlarsn :S aşkm falan filan herkes dio zaten

ailen izin vermiosa konuşma sonradan olmaz olmaz dersin bişey olur annen öğrenir görüştüğünüzü falan bu sefer güvenlerini sarsmış olursun hayır diolarsa vardır bi bildikleri

ailen izin vermiosa konuşma sonradan olmaz olmaz dersin bişey olur annen öğrenir görüştüğünüzü falan bu sefer güvenlerini sarsmış olursun hayır diolarsa vardır bi bildikleri
    ii diosnda cnm çok seviorm onu ya hayatımda ilk kez birine karşı bu kadar şey hissettm onsz yapamamki ben öLürüm ya .S unutamam ben onu aynı şekilde oda ama lanet oLsn işte of of ://///////

Alıntı dadlu_kıs Nickli Üyeden Alıntı
    saçmalamayın iğrenç bişey o ne ya bu yaşta
    size garip gelmiomu aşkm vs flan demek varken
    ndenki .s asıL erkenden ii en azndan dalqa qeçmediini anlarsn :S aşkm falan filan herkes dio zaten
    kaç yaşndasn
    bu yaşta birinin karısı olcak değilsn heralde sana daha annen baban bakıo nası izin veriosun sana öyle demesine hem aranızdaki mesefa yok oluo o zaman
    sana karşı değil herkes için söylüorm bunu sonuçta sadece çkıosunuz
    ben ailelerin sözünün dinlenmesinden yanayım unutrsn hayatm daha kimbilir kaç kere aşık olucaksın ama şuan sana öyle gelmio işte bikaç sene sonra diyceksinki ıyy ben bu çocuğamı aşıktım
    herzaman anneler haklı çıkıo istisnasız

[quote=dadlu_kıs][quote="alice**":3e9fib9x]
    Alıntı "dadlu_kıs":3e9fib9x Nickli Üyeden Alıntı
    asLında öLe demesi hoŞuma qdio çok ii bşi ya
    güzel tabi sahiplenio bnmki arkadaslarının yanında fln ceketini isterdi mesela karıcım ceketimi verirmisn derdi evli gibiydk [/quote:3e9fib9x]

Ayy ne qüzeL benmkide öLe hep evlilkten konuşuo ama işte xD peki cnm ayrıLdnzmı ? [/quote:3e9fib9x]

evet ayrıldk.. annesiyle bile tanısmıstm bn sıradan bi iliski değildi ama iste olmadı mı olmuo bosver snde ciddie alma bn ztn artk hic bi erkeği ciddie almıorum almam gereken biri vardı ama onunda yazık duygularıyla oynadm gibi bsy oldu böle olsun istememstm ama.. nese iste =)
    SakLama yeteneği yüksek oLan, gücLü biriyim.Hatta gözLerimden yasLar düstüğünde biLe su iki keLimeyi söyLerim: “ Ben iyiyim.” *

KatiLini affedersen seni yine öLdürür ! *

MutLuLuğumun tek sebebi ; Sensin D o s t 'u m ^ hazaL^^ <3

bn annemden gizli yapamazdm yani aramız çok iyi eğer ondan gizli bi şey yaptığımı öğrenirse 14 senelik güveni altüst olurdu zatn ble bi şe yapsamda annem hemen anlardı dünyanın en pimpirikli annesi bnm annem
    http://i53.tinypic.com/1z6gllf.jpg

http://i56.tinypic.com/2j4ela1.jpg

Are You Able To Kill Me Roza..? <3

Dimitri Belikov &Roza Hathaway
    B.. & V..
    O bir Aşk <3

Senior Member
    Nereden
    Selinin nutellası.Ergenleri koruma derneği başkanı.O'nun yanı :D

Karıcım Tövbe estağfurullah

Amaaan sevmiyorum seni de.3 yıl bekle de.Tmam der.Vazgeçer sonra ben öyle yaptım
    HADİ SEN EVİNE DÖN GELDİ ŞANIŞERR
    EN AZINDAN RAP YAPIYO BİLADER
    100 MİLYONU AL VAY SENİ HIRSIZ
    BEATİMDE Bİ SES VAR VIZ VIZ VIZZ

böyle diyen birini nasıl bıraktın ya
    Live your dreams~

Bna da öLe diodu 3 sene fLn defalarca kez cıktık okuldaki herkes biliyodu fLn.. Tüm öğretmenler , annem.. Ama 8. sınıfta ayrıldık simdi farklı okullardayız :S Ama hergün beraber gidiyoz okula cok berbat bisey yha simdi arkadasız yarın eski sınıf olarak toplancaz ! Eski anılar fLn SpR =D

karıcım mı? ıyy bnce çok kıro