Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OkuL Tiyatrosu!

OkuL Tiyatrosu!

Arkşlar bu sne 10.sınıfa geçtm.okulum değiştirildi taşındık.öğrenci tnıma formu verildi.orda tiyatroyla ilgili şeylerde var.mesela okul tiyatrosunda çlışmak istermisiniz gbi .ama ygs-lys sınavına çlışırken zor olmasın dye kararsızım ama oyuncuda olmak istiyorum sözel blümdeyim hem ön eğitim gbi olmuş olur.oynaya oynaya .madalya flan da alıyorsun hem insana cesaret gelir.fikirlerinizi beyan ederseniz sevinirim.

Re: OkuL Tiyatrosu!

güzel fikir bence. hem yeni okula gelmssn bak cevren genisler bnde 10. snfa gectm bnde tiyatroya girmeyi düsünüorm eğlenceli olur.. =) bzm provalar öğle arası oluo genelde okul basında tabi sonlara doğru oyun cıkarıolar sıklasıo smdi baslayp 12de bırakabilirsn mesela
    SakLama yeteneği yüksek oLan, gücLü biriyim.Hatta gözLerimden yasLar düstüğünde biLe su iki keLimeyi söyLerim: “ Ben iyiyim.” *

KatiLini affedersen seni yine öLdürür ! *

MutLuLuğumun tek sebebi ; Sensin D o s t 'u m ^ hazaL^^ <3

Tşekkürler Alice... DOstumsun hem çevre içinde düşünüyorum hem yni bir ortama gricem kmseyi tnımıyorum hocalarla flanda aram iyi olur.

Alıntı AsLı (L) Nickli Üyeden Alıntı
    Tşekkürler Alice... DOstumsun hem çevre içinde düşünüyorum hem yni bir ortama gricem kmseyi tnımıyorum hocalarla flanda aram iyi olur.
    adım filiz =) evet hocalar sevio böyle isleri sonucta sosyal sorumluluk ayrıca sene sonunda oyun cıkardıkları icin sözlülere 100 veriolar bzmkiler
    SakLama yeteneği yüksek oLan, gücLü biriyim.Hatta gözLerimden yasLar düstüğünde biLe su iki keLimeyi söyLerim: “ Ben iyiyim.” *

KatiLini affedersen seni yine öLdürür ! *

MutLuLuğumun tek sebebi ; Sensin D o s t 'u m ^ hazaL^^ <3

Alıntı AsLı (L) Nickli Üyeden Alıntı
    Arkşlar bu sne 10.sınıfa geçtm.okulum değiştirildi taşındık.öğrenci tnıma formu verildi.orda tiyatroyla ilgili şeylerde var.mesela okul tiyatrosunda çlışmak istermisiniz gbi .ama ygs-lys sınavına çlışırken zor olmasın dye kararsızım ama oyuncuda olmak istiyorum sözel blümdeyim hem ön eğitim gbi olmuş olur.oynaya oynaya .madalya flan da alıyorsun hem insana cesaret gelir.fikirlerinizi beyan ederseniz sevinirim.
    Buraya takıldım ben de.
    Alanlar kaldırılmadı mı?

Ne güzel olur Blmiyorum bnde ama bn 10.sınıfa geçtm bölüm kaydımda yapıldı vlemiyorum cnım .(:

Senior Member
    Nereden
    Selinin nutellası.Ergenleri koruma derneği başkanı.O'nun yanı :D

Abime sordum.Alanlar kaldırılmadı dedi bana.

Ama iyi fikir canım.
    HADİ SEN EVİNE DÖN GELDİ ŞANIŞERR
    EN AZINDAN RAP YAPIYO BİLADER
    100 MİLYONU AL VAY SENİ HIRSIZ
    BEATİMDE Bİ SES VAR VIZ VIZ VIZZ

Ya arkdşlar şu resimleri nerden koyuyorsunuz yapamadım bn ya.

Senior Member
    Nereden
    Tolga Çevik ♥

BENCE DE EĞER KENDİNE VE OYUNCULUĞUNA GÜVENİYORSAN İKİ ŞEYİ BİR ARADA YÜRÜTEBİLİRSİN YANİ...

Ben de 10.sınıfım.Gecen sene okul tiyatrosundaydım.
    Bu sene girmedim derslerim ağır diye.Mf okuyorum çünkü.
    Ama sen bence kesinlikle katıl !! Sözel bölüm olduğu için problemin de olmaz.Rahat rahat ikisine de çalışırsınn..Oyuncu olmak istiyomuşsun zaten temelin de olur..Zaten konservatuarda lys de barajı aşman yeterliymiş..Tabi hedefin konservatuarsa..