Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
kızLar yardım Lütfen onu çk sefiorum kırdım yardım Lütfnn:'( - Sayfa 3
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kızLar yardım Lütfen onu çk sefiorum kırdım yardım Lütfnn:'(

Re: kızLar yardım Lütfen onu çk sefiorum kırdım yardım Lütfnn:'(

Alıntı ayse_selin001 Nickli Üyeden Alıntı
    kızlar bence biz bu erkeklere fazla değer veriyoruz sonra böyle bağlanıyoruzz ... o odunlarda herşeyde üstte çıkıp bizim onlardan özür dilememizi bekliyolar ... burda sen sonuna kadar haklısın ... ve hiç bi bi erkeği hayatının merkezi yapmasın bence sana sa bişi diyim mi ... bi kızla bir erkek asla kanka olmaz ...

kanka olmamalarında hakLısn çünkü bi trftan bi trf dha ykn görüo kndine ben bi kşide böle ykn gördüm onlada çıkıorum

aramızdaki tatsızlığı çözdüm sadece bu aralar fazla meşgulmuş we telefonunu açmak istememiş hepsi bu

99 çağrı atmışım tabi ben meraktan o da ayrı

sınawı wardı e spora gdiodu wakit bulamamış sdece o kdr bnden soumadıını gösterdi bi blşma ayrladı ikimize

ama snada tşk ederim cnmm
    -" ShéßokoLik "- Şebnem Ferah <3<3 !!

-Senin gördüğün yanağımdan süzülenler..Asıl içimde içinde yüzdüğüm bir deniz var..!!!

''ємяє¢ι gєиçℓιк'' Emre'mmm !!! - EmreaydıN -
    -Son defa benim olsan..Uyansam yanında :/

bişi değil öyle olmasına çok sevindim ...

Alıntı ayse_selin001 Nickli Üyeden Alıntı
    bişi değil öyle olmasına çok sevindim ...
    saoL cnm
    -" ShéßokoLik "- Şebnem Ferah <3<3 !!

-Senin gördüğün yanağımdan süzülenler..Asıl içimde içinde yüzdüğüm bir deniz var..!!!

''ємяє¢ι gєиçℓιк'' Emre'mmm !!! - EmreaydıN -
    -Son defa benim olsan..Uyansam yanında :/

ya cnm bnce kız onu sefiosa knka fln deildir.. ve o kızın kndisini sefdiğini biliosa snn sefgilin onunla knka kalmamalı ztn..

sn onu sefiosun ama bnce o "zeytinyağı gbi üste çıkmış".. burda snn kırıcı bi dawranışın yk bnce.. sefgilin abartmış.. belki de o ayrılmak istiodur ve bahane arıyodur ve işte sna soğuk dawranıyodur.. ama tbiki bilemiycem cnm.. sen onu eğer gerckten çok sefiosan dha yakın dawran ya da nie soğuk dawrandığını sor.. onunla konuş yane.. bu bisileri çözücektir.. =))

Senior Member
    Nereden
    ❤♥❤♥❤

tatlm bence onun gönlünü almak zorundasın
    onun sevdiği şeyleri yapın,hepsi deil ama birazı da olsa onun dediği olsun ama çok şımartma dediğim gibi, dozunda bırak yoksa çok üzülürsün

onu kesinlikle kıskandırr ozaman senin deqerini anlıycaktır

canım bence hiç uğraşma çocuğa ilk önce neler düşnüdğünü söyle sonra ben seni çok sewdiğimi çin kıskanıyorum dee eğer kankandan ayrılmazsan ben senden ayrılırım de kararı o vericek eğer zaten seni seviyorsa kankasından ayrılır asıl hatayı aslında başında sen yapmışın burak fark etmeden burakın kankasından ayırcaktın elinden geleni yapcaktın canım

Alıntı asKkiZi Nickli Üyeden Alıntı
    kızLar bnm çıktıım çcğun bi knkası war kız resmen çcua asıLıo gzümün önnde ztn kız bnm çktıım çocuu sewio bikç kez kenara çekmiş çocuu ağLamış iLan-ı aşk fLn etmiş şimdi knka ayakLarına yatıo...son buLuşmamızda o kızda wardı kız buna ykn fLn dwranıodu bn burağa bi bakış attım bna bkrken anLadı ne dmk istediimi fLn feci derecede kıskanıorum...o gn bn gdrken fLn konuşmadım hiç çantamı unttum dedi özLeme söLe o wersin fLn yaptm aşırı snrLenmiştm çnkü...akşm msni açtıımda asLı bn sni bu kdr swrkn sn bna nsı gwnmezsn bni grçktn çok kırdın fLn dedi knştum barıştk mı fLn dedi brştk dedim kırdıım içn dfaLarca da özür diLedim affttm sewdiin içn böLe yptıını dşünüorum we pk tkmıorm fLn dedi ama bna souk dwranıo o gnden beri ayrıLmak istemiorum kızLar o bnm hrşym sizce npmm Lsm ????
    Senin türkçe hocanın neyse ilk cümleden sonrasını okuyamadım.
    Hayat masal gibidir ; ne kadar uzun olduğu değil , ne kadar iyi olduğu önemlidir.

http://www.formspring.me/SirDangerous