Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: s.a.l.a.k gibiyim :S

s.a.l.a.k gibiyim :S

ya kzılar benim çok kafam karışık :S benim bi sevgilm vardı ben çok seviyodum onu o da beni çok seviyodu ama bnm kanıma girdiler terk ettim onu sonra suçsuz olduğunu öğrendim ama ayrılmış olduk bi kere sonra o başka biriyle çıktı ama onunla çıkarken son zamanlarda biz konuşuoduk arkadaş takılıyoduk ama ben sürekli onu çok sevdiğimi ondan vazgeçmiceimi söyledim sonra bi ara kavga edioduk ben buna bnm seni unutmaya ihtiyacım var tıpkı senin yaptığın gibi dedim benim hiçbişeyi unuttuğum yok ! dedi sonra biz bununla tekrar yakınlaşmaya başladık işte arada buluşuyoduk faln çıktıı kızlada arasıyla bozuktu zaten ayrılmak içn zamn kolluyodu

işte biz bi süre böyle devam ettik hala da edioruz ama artık bana bi garip davranıyo
    geçn bi arkadaşımla konuşuoduk burak çıktıı kızı aldatıo burdaki bütn kızlara çkma tklf edio dedi ama inanmadım inanmak istemedim tekrar aynı sebepten kaybetmek istemedim onu
    işte herneyse sadede geliym
    önce özet geçiim dedimdi :P
    herneyse yaa..
    bu işte arada bana bacım derdi bende bacın diilm ben senin birbirini sevenler bacı olmazlar fln diodum yerim seni faln diodu
    artık daha çok bacım dio arkadaşım dio bi ara sordum sen ndn bna bu kdr souk dvrnysn bişy mi yaptm dedim başım dnüo ondandır dedi şmdi diil genel olrk blesin dedim snra ndn bşn dnüyo dedim bi önceki dediime bişy yazmadı bilmiyorum dönüyo sadece dedi bnde tmm dnlen o zmn dedim
    az öncede canım benim dedim he ? dedi seni çok seviyorum dedim çok sık söyleme lütfen tuhaf oluyorum dedi
    sen blrsn dedim bişy sylemedim
    kızlar ya nolur bişyler syleyin bn çk ktym çk :S nolmuş olabilr ne yani şmdi bu eer sevmiosa sevgilisi var neden yedekte tutuomuş gibi :S metres durumundayım resmen :S:S
    -" ShéßokoLik "- Şebnem Ferah <3<3 !!

-Senin gördüğün yanağımdan süzülenler..Asıl içimde içinde yüzdüğüm bir deniz var..!!!

''ємяє¢ι gєиçℓιк'' Emre'mmm !!! - EmreaydıN -
    -Son defa benim olsan..Uyansam yanında :/

Senior Member
    Nereden
    if you want peace prepare for war

Re: s.a.l.a.k gibiyim :S

onnla ciddi ciddi konusabilirsin. eger gercekten seviyorsan, ver 2. sansini.
    http://img15.imageshack.us/img15/7703/69633632.jpg
    One thousand miles away, theres nothing left to say
    But so much left that I dont know
    We never had a choice, this world is too much noise
    It takes me under, it takes me under once again

Rise Against

Alıntı nisa16 Nickli Üyeden Alıntı
    kanıma girdiler derkn?
    beni aldatıldığıma inandırdılar tatlım ama ortada hiçbi şeyin olmadığını öğrendim.

Alıntı puppylolita Nickli Üyeden Alıntı
    onnla ciddi ciddi konusabilirsin. eger gercekten seviyorsan, ver 2. sansini.
    bnm dğl onun 2. şansı vermesi lazım :S
    -" ShéßokoLik "- Şebnem Ferah <3<3 !!

-Senin gördüğün yanağımdan süzülenler..Asıl içimde içinde yüzdüğüm bir deniz var..!!!

''ємяє¢ι gєиçℓιк'' Emre'mmm !!! - EmreaydıN -
    -Son defa benim olsan..Uyansam yanında :/

ayhh kusura bakma ama cok komık bı durum
    ‎Aptallara göre insanlar ırk,cinsiyet,milliyet,yaş,statü,renk,din ve dil başta olmak üzere 8'den fazla kategoriye ayrılırlar.Halbuki olay bu kadar komplike değildir.İnsanlar sadece 2'ye ayrılırlar:İyi insanlar ve kötü insanlar.
    Albert Einstein

Sana tarihten bir örnek vereyim:Anne Boleyn de bir dönem kralın metresiydi;ama sonunda kraliçe oldu.Anladın sen onu! Demem o ki;kötü zamanlarında hep yanında ol,ondan hoşlandığını %30 belli et ama o bu konuyla ilgili bir şey sorarsa mesela "Benden hoşlanıyor musun?" derse sen de "Bunu sorduğuna göre ben de senden şüphelenmeye başlayayım o zaman." diyerek hafifçe gül.
    I BELIEVED
    If time passes, everything
    Turns into beauty

http://goo.gl/SAlWwhttp://goo.gl/4YfEF
    If the rains stop, tears clean
    The scars of memory away

http://goo.gl/mfJFzhttp://goo.gl/KlwnR
    But my mind is still in chaos...

Oynatıyor kızım seni
    Hemde kendi dünyası çevresinde
    Resmen dalga geçiyor

bnce çocukta gariplik var ayrıca onnla konuş iş yürümüyosa yürümesin snn ne kdr değerli olduunu farkedememiş demekki cnm

Hemen kendi değerlendirmemi yazıyorum:
    Çocuk ilk başlarda seni seviyormuş/hoşlanıyormuş.
    Ama zaman geçtikçe, farklı insanlarla ve farklı şeylerle ilgilenmeye başlamış. Farklı kızlar girmiş hayatına. Senden bir süre sonra soğumasının sebebi bu.
    Artık seni sevmiyor olabilir. Ki zaten "bunu çok sık söyleme, tuhaf oluyorum" cümlesi kesinlikle bu kapıya çıkıyor.
    Sana tavsiyem, ona senden istediği gibi davranman. Yani soğuk davran. Seni seviyorum demeyi kes, yada binde bir söyle. Konuşmayı ilk sen başlatıyorsan hep, onun başlatmasını bekle. Önceden alttan alan sen oluyorsan hep, artık gerektiğinde alttan al. Bir süre sonra tüm bunların, senin ne kadar değiştiğin farkına varacak ve üzülecektir. Kesinlikle üzülecektir. Seni nasıl unuttuğunu, sana nasıl öyle davrandığını düşünüp üzülecektir.
    Ha, olmaz yapamam dersen; yüz yüze ve oldukça ciddi bir tavırla konuş onunla. Ama msn'de olmaz. Msn'den çıkabilir, seni engelleyebilir. Yüz yüzeyken hiçbir şey yapamaz.