Warning: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/heygirl.com.tr/httpdocs/forum/includes/class_core.php on line 1960
aaaa bi yardım lütfen:(
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aaaa bi yardım lütfen:(

aaaa bi yardım lütfen:(

yha bn dewamlı geçmişteki arkileri düşünüorm şöle şöle yapsaydım fln diorm hayal kurup duruorm yha bu kdr da normal değil sürekli geçmişteki arkilerle ilgili hayaller kuruorm aklımdan çıkmıo geçmişi çok düşünüorm boşuna kafamı doldurmaktan bıktım artık yha bi de eski sevdiğim kişiyi çok düşünüorm bn özellikle!bakın tekrar diorm ESKİ sevdiğimi ve onu herşeyden kıskanıorm nasıl geçicek bu sizce??

Re: aaaa bi yardım lütfen:(

Geçmesine gerek yok,onlarla tekrar bağlantı kurmayı dene.

tatlım mümkün olsa yapıcam ama deil yha nasıl desem ki bn aslında arkilerimi o kdr deil de eski sewdiğim kişiyi çok düşünüorm yha hadi arkileri geçtik de o çocuğu bn nasıl unutucm

Neden mümkün değil..?
    Başka bir şehirde falan mı?

yha bu sonuçta erkek ulaşmama imkan yok maalesef zaten fazla da ortak arkimiz yok mesele aslında sadece bu çocuk deil bn hep böleyim yha geçmişi çok düşünüorm geçmişler bizi yarına götürmez ama bn bunu yapamıorm

Dediğim gibi..
    Bence en mantıklısı çocukla iletişim kurup gerekirse bu durumu ona anlatmak..
    Eğer hödüğün teki değilse anlar diye düşünüyorum.

tatlım imkansız tek çare unutmak ama yapamıorm işte zaten okul açılınca başka şehre gidicek başka şehirde bi okulu kazandı ve o bni unuttu ztn

Canım çok qeçmeDn eqer qerçekTen isTiorsan çocukLa iLetişm kur ßak herŞy için çok qeçmeDn sen iLk Davran eqer iLLa yok Diorsan oZaman unuTmakDan ßaşka çaRen yok yani...HareketLi müsik DinLe eLinden qeLdiqince onu Düşnmemeye ßak..ßunu yapmaya çaLş..
    eski arkiLerini unuTmamaın seßeßini ßiLmiorm ama Tahminen ßeLki onLar sen o çocukLa çıkarken hep yanınDayDıLar o yüsDen onLarıda unuTamıosunDur..Yani dediqim qißi tahmin saDece...

yha okullar açılınca eski arkileri blki unuturum ama sizce bu çocuğu unutur muyum yha

Alıntı tuğba Nickli Üyeden Alıntı
    yha okullar açılınca eski arkileri blki unuturum ama sizce bu çocuğu unutur muyum yha
    unuTursun canım ister kısa bi sürede ister uzun bi sürede ßuna saDece sen karar vereßiLrsn..acı çekmek ve çekmemek yaLnızca senin eLinDe..KaLßinin sesini dinLe herzaman için