Öyle bir yenir ki!

2538 views Yorum yap

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinin yakışıklısı Aras Bulut İynemli’yle yemek üzerine tatlı bir sohbete ne dersin? Yakışıklı oyuncunun senin için çok özel tarifleri de var!

Hollywood tadında

Aras Bulut!

Hem Hayden Christensen’e hem de Jude Law’a benzeyen Aras Bulut’u biz çok sevdik. Kızların yeni gözdesi olmaya aday! Onda kesinlikle şeytan tüyü var!

 
En çok sevdiğin yemekler hangileri Aras?

Et yemeklerini çok severim. İskender, döner, kebap, dürüm ve köfteye bayılırım.

 
Sebze yemekleriyle aran nasıl?

Ailemle yaşıyorum. Annem yapıyor ve yiyorum. Zaten hiç yemek seçen biri değilim. Sadece patlıcan yemeklerini pek yiyemiyorum. Dilimi yara yapıyor ve bana dokunuyor nedense! Ama annem, o kadar güzel karnıyarık yapıyor ki dayanamıyorum.

 
Yemek yapmayı biliyor musun?
Öğrenci mantığıyla yumurta kırarım, sandviç yaparım…
 
En son ne pişirdin kendine?

Tavuk haşladım. Çünkü spor yapıyorum. Spordan sonra haşlanmış tavuk ve lapa pilav yiyorum. Tavuk saf proteindir, o yüzden spor sonrası oldukça yararlı.

 
Yediklerine dikkat ediyor musun?

Kahvaltıda sorunum var. Mısır gevreğiyle  geçiştiriyorum. Zaten sabah sekizde sette olduğumuz için gözlerimi bile açamıyorum o saatte. Öğle yemeklerinde sette güzel sebze yemekleri çıkıyor ama ben yine de tavuk gibi proteini bol olan şeyleri tercih ediyorum. Sebze yemekleriyle aram iyidir. Bu arada annem çok güzel bezelye yapar:)

 
Üç öğünlük favori menünü anlatır mısın bize?

“Sabah kahvaltısı çok önemli” derler ya salam, kaşar, haşlanmış yumurta, kaymak, bal ve çay şart:) Ama kaymak, sütün üzerinden alınmış gerçek kaymak olacak. Kahvaltı geniş olmalı ve saatlerce o masada oturulmalı. Vaktim varsa, keyifli sohbetler de süper gider tabii! Öğle yemeğinde güzel bir ezogelin çorbası, Ali Baba’dan bir buçuk İskender yeter zaten:)

 
Daha ne yiyeceksin? Akşam?

Anne elinden çıkmış bir pilav, bezelye, yaprak sarması ve yoğurt.

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Test

Değişime açık mısın?

Güzel görünmek için neleri göze alabilirsin? Kuralları yıkmak, çok daha farklı bir görünüme kavuşmak konusunda ne kadar cesursun? Soruları yanıtla, değişime ne kadar açıksın gör!

Devamı   1332