Mutfak önlükleri ile neşelen!

1372 views Yorum yap
alt

altMutfakla arası iyi olan 7 farklı kadın karakter için tasarlanmış mutfak önlüklerinden oluşan 11 parçalık bu koleksiyon, şıklıklarından vazgeçmeyen hamarat kızların zevklerine hitap ediyor.

 

 

 

 

 

 

 Mutfakta harikalar yaratmak için;
Bu koleksiyonun içinden sana en uygun karakteri belirleyip onun zevkine göre tasarlanmış mutfak önlüklerinden birini alabilir, evde arkadaşlarına vereceğin şık davetlerde ya da ailecek yiyeceğiniz samimi akşam yemeklerinde zevkle kullanabilirsin. "Doğa tutkunu Yogi Yelda", "Hayalperest Prenses Pınar" ya da "İhtiraslı Pıt Pıt Naciye" gibi karakterlerin birbirinden farklı renk ve modellerdeki mutfak kostümlerini www.neselionlukler.com adresinde görebilirsin. Ayrıca, bu eğlenceli karakterlerin neşeli, sıradan ve absürd hikayelerini www.neselionlukhikayeleri.blogspot.com adresinden takip edebilirsin.
Fiyatları 34.90 -49.90 TL arasında değişen önlükleri hem banka havalesi hem de www.gittigidiyor.com/neselionlukler dükkanı üzerinden kredi kartı ve taksit imkanı ile satın alabilirsin. Bu arada Heygirl’ün Mart sayısındaki Yemek sayfamızda Aşk-ı Memnu’dan tanıdığın İlker Kızmaz’ın önlüğü de "Neşeli Önlükler"den! Bu önlük de tam sevgiline göre, bir göz at istersen:)

 

İlgini çekebilir

Zeka mı, yaratıcılık mı?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlüler

Efsane geri döndü!

Müziğin dev isimlerinin sahnelere geri dönmesi tüm müzikseverler için büyük bir müjde! İşte uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan gruplardan birisi de daha yeniden aramızda!              

Devamı   1251