Fit Kız Manşet Moda

ADIDAS X IVY PARK AŞKTAN İLHAM ALDI

adidas x IVY Park tarafından aşktan ilham alarak hazırlanan ve cesur bir görünümü hedefleyen koleksiyon canlı kırmızılar, pembeler, nötr renklerle kalbe odaklanıyor.

Sevgililer Günü yaklaşırken adidas ve IVY PARK CEO’su Beyoncé, devam eden adidas x IVY PARK yaratıcı ortaklığından doğan ve aşktan ilham alan yeni kapsül koleksiyonu IVY HEART’ı lanse etti. Önceki adidas x IVY PARK ürünlerinde olduğu gibi, bu son koleksiyon da moda stilleri, performans ekipmanları, ayakkabılar ve aksesuarlarda kapsayıcı ve cinsiyetten bağımsız boyutlara sahip farklı görünümler sunuyor. Bu özel seri 9 Şubat’ta  www.adidas.com.tr’de, 10 Şubat’ta da dünya çapındaki seçkin mağazalarda satışta olacak.

Koleksiyon

Öncelikle insanın kendini sevmesi olarak tanımlanan aşk, IVY PARK’ın en yeni koleksiyonunun merkezinde yer alıyor. Canlı kırmızılar, eğlenceli pembeler ve ayrıntılardaki nötr tonlardan oluşan bir yelpazede koleksiyona yedirilen cesur ve seksi görünüm, IVY HEART’ın ayrılmaz bir parçası oluyor.

Koleksiyon kendine özgü “Candy Paint, Lipstick Smudge , Raspberry Berret, Kırmızı, Red Whine ve -Cheeks ” gibi renklerde çizgi, kadife, nervürlü örgü ve suni lateks gibi dokunsal malzemelerle noktalanıyor. IVY PARK’ın adidas ile en son işbirliği, performans kumaşları ve grafik baskılarla da tamamlanarak, bol tasarımların antrenmandan geceye kadar karıştırılıp eşleştirilmesine olanak tanıyor.

Kapsül koleksiyonun tasarım temas noktaları, Beyoncé’nin atletizm ve moda sevgisine dayanıyor, adidas’ın performans ve yenilikçiliği ile birleşiyor. Sportif, şık ve her şeyden önce benzersiz bir silüet koleksiyonda doruğa ulaşıyor. Genel, aktif ve moda olmak üzere üç bacak etrafında tasarlanan IVY PARK’ın son koleksiyonu Velur Elbise ve Eşofman, Suni Lateks Şişme Mont, Pike Tulum ve Payetli Bol Elbise ile öne çıkıyor. Aksesuarlar arasında 5-Panel Şapka, Clutch ve Kalp-Dudak Bel Çantası bulunuyor.

Ayakkabı hem spor amaçlı hem de günlük kullanıma uygun modellerden oluşuyor. Ürün yelpazesi, kauçuk kaplı orta tabana sahip klasik Stan Smith spor ayakkabının Cheeks (Kirli Beyaz) ile yeniden yorumlanması ile vurgulanıyor. Ayrıca koleksiyon, ikonik adidas Superstar’ın Cheeks’ten (Kirli Beyaz) ilham alan ve ayakkabı tarzında bir terlik olan IVP Superstar Plim’i de sunuyor. Seride ayrıca Cheeks’te (Kirli Beyaz) IVP Savage spor ayakkabının yeni bir renk grubu, Lipstick Smudge’da (Kırmızı) bir IVP plaj terliği ve Candy Paint’te (Şok Pembe) Ultra Boost modeli de yer alıyor.

IVY Heart koleksiyonu 9 Şubat’tan itibaren www.adidas.com.tr’de, 10 Şubat’ta da dünya çapındaki seçkin mağazalarda satışta olacak.

Yorum Yapın