Erkekler

Yazısına bak, yakışıklıyı kap!

Beğendiğimiz yakışıklılar, kalplerinin kilidini açan anahtarları aslında ellerinde tutuyor! El yazıları onların kişilikleri hakkında bize her şeyi söylüyor…

Yazı Arzu Dalyan

Eğim
Sağa eğikse
El yazısının sağa doğru eğimi, kişinin iletişim yeteneğinin göstergesi olarak yorumlanıyor. Yani yazısı sağa doğru eğimli olan yakışıklılar daha arkadaş canlısı, yönlendirici, sorumluluk sahibi, girişken olma eğilimi taşıyorlar. Ayrıca kontrolü elinde tutmayı seven, destekleyici ve ilgiden hoşlanan biri olma ihtimali de yüksek. Çıtırımız dost canlısı olduğu için onunla sohbet başlatman zor olmayacak, bir gülümseme veya selam yetecektir. Eğer dediğimiz gibi kontrolün onda olmasından hoşlanan biriyse nereye gideceğiniz, ne yapacağınız gibi konularda onun sözünün daha çok geçmesi hoşuna gidecektir.
Sola eğikse
Sola doğru eğilen el yazısı, temkinli olmayı, garanticiliği temsil eder. Bu el yazısının sahibi, her detayı doğrulama ihtiyacı duyar. Anlayacağın birazcık takıntılıdır. Ama iyi yanından bakacak olursak aranızdakinin adının konmasını o senden daha çok ister ve duygularından eminse senden rahatlıkla sevgilim diye bahsedebilir. Bu yakışıklıdan gerçekten hoşlanıyorsan ona bunu baya baya hissettirmen lazım ki, bundan emin olsun ve o da sana karşı boş değilse yanına gelebilsin.
Yazısı dikse
Bu çocuğun yazısı ne sağa ne sola yatıyor, öyle dimdik duruyorsa bu çocuk dik başlı. Dik yazı genelde bağımsızlık belirtisidir. Hesap vermeyi sevmez, kendine ait zaman dilimi de ister. Böyle bir delikanlıya tutulduysan en iyisi ona, aranızda bir şey olursa onu çok sıkmayacağını hissettirmen ve kendini bu ilişkiye çok kaptırmaman.

Yorum Yapın