Erkekler

Yaz aşkın hangi ünlü?

alt

 Yeni bir çocukla tanışmanın ve yaz aşkı yaşamanın tam zamanı! Peki, sen nasıl erkeklerden hoşlanıyorsun? Josh Holloway gibi çekici erkeklerden mi, yoksa Justin Timberlake gibi popüler olanlardan mı? Önce dünyaca ünlü yıldızların tarzlarına göz at, sonra da ona benzeyen yakışıklının kalbini nasıl çalacağını öğren!

Yazı: Hande Ertem

Brad Pitt kadar yakışıklıysa…
Gelmiş geçmiş en yakışıklı aktörlerden olan Brad Pitt’e neredeyse herkes hayran! Neden mi? Yıllar geçse de o hiç yaşlanmıyor da ondan! Uzun yıllardır yakışıklılığıyla Hollywood yıldızları arasında birçok güzelin kalbini çaldı ama sonunda onu ne yazık ki Angelina Jolie’ye kaptırdık! Gerçi fena da olmadı, çocuklarıyla beraber çok güzel bir aile oldular…

Ne yapmalısın?

Eğer senin kalbini çalan da Brad Pitt gibi çok yakışıklı biriyse, mutlaka bakımlı ve güzel bir kız arkadaşa sahip olmak ister. Ayrıca akıllı olmanın yanı sıra, çekici görünmen de onun için önemlidir. En iyisi, kendine yakışanı uygulamak şartıyla, modayı takip et ve daima el, ayak ve saç bakımına özen göster.

 

 

alt

Jason Biggs kadar komikse…
American Pie Serisi’nin komik yıldızını görür görmez insanın yüzünü kocaman bir gülümseme kaplıyor! Aslında o, gülmeyi çok sevdiğini, ama normalde o kadar da komik olmadığını her fırsatta söylüyor. Ne yapalım canım, o bizim gözümüzde sempatik ve oldukça komik bir imaja sahip!

Ne yapmalısın?

Eğer sen de esprili bir yakışıklıya aşık olduysan, bu yaz çok eğleneceğin kesin! Onunlayken yapman gerekenler de çok basit. Güler yüzlü, rahat, eğlenceli ve şeker bir tip olman yeterli! Yaptığı şakalara kahkahalarla gül, sana takılırsa aldırış etmeden sen de ona cevap ver ve asla karşısında somurtarak durma! Aksi halde, işler yolunda gitmeyebilir, haberin olsun!

 

 

 

 

 

alt

Josh Hollyway kadar çekiciyse…
Off off… Onun için adaların en yakışıklısı, en çekicisi, en zekisi ve hatta hepimizin gönlünün korsanı desek yalan olmaz, değil mi:) Durum böyleyken, “Issız bir adaya düşsen, yanında kimin olmasını istersin” diye sorsalar, herhalde cevabın Josh Holloway olur! O, diğer yıldızlardan her zaman farklı bir imaja sahip, çok ama çok çekici! Genelde vahşi, etkileyici ve cool bir havası olduğunu da unutmamak lazım. Bakışları ise, çikolata gibi insanın içini eritiyor… Zaten o yüzden de dünyanın en seksi erkekleri arasında ilk sıralarda yer alıyor!

Ne yapmalısın?

Bu tipler tehlikeli olabilir dikkat et. Korsanların her limanda bir sevgilisi olduğunu unutmamalısın:) Onu elinde tutmak için, içindeki vahşi ve tutkulu kızı ortaya çıkart, her türlü zorluğa katlan.

 

 

 

 

alt

Justin Timberlake kadar popülerse…

O, hem yakışıklı hem cool hem de inanılmaz karizmatik! Dolayısıyla herkes ona ve onun şarkılarına hayran! Yere bakan yürek yakan yakışıklımızın etrafında onlarca kız geziniyor ama o, kimseye yüz vermiyor! Tabii ki Jessica Biel hariç!

Ne yapmalısın?

Onun gibi popüler yakışıklıların etrafında hayran kitlesinin olmasına ve her hafta bir sevgili değiştirmelerine şaşmamak gerek. Ama böyle birisinden hoşlanıyorsan, yapman gereken birkaç şey var. Öncelikle bu kadar popüler bir tip ile anlaşabilmen için fazla geveze birisi olmaman gerekli! Hayranları arasından sıyrılarak, kalbine giden yolu bulman için ne zaman, nerede ve ne konuşacağını iyi bilmelisin, tabii seni uyarmasını ya da bozmasını istemiyorsan!

 

 

 

alt

Tokio Hotel’in yakışıklısı Bill kadar romantikse… 
O, müzikle ilgilenen ve kızların kalbini fethetmeyi iyi bilen bir tip! Ayrıca oldukça duygusal ve nazik biri, kendini ifade ederken de oldukça hassas davranıyor. Sana gitarıyla serenat yapabilir ya da aniden elinde güllerle karşına çıkabilir. Bunun için de seçici davrandığını da hatırlatmakta fayda var!

Ne yapmalısın?

Onun kadar romantik biriyle oldukça hoş vakit geçirebilirsin. Ancak senin de onun duygularına karşılık vermen ve anlayışlı olman gerekli. Eğer müzik, şiir veya resimle ilgileniyorsan ve içinde bir parça sanatçı ruhun varsa, bu tarz birisiyle çok mutlu olabilirsin…

 

 

 

 

 

 

Yorum Yapın