Erkekler

Yaşına göre aşk bedeni

Erkekler her yıl sınıf atlarken, kızlara ve aşka karşı tavırları da değişiyor! Kimi zaman nazik, kimi zaman fazla asabi davranabiliyorlar örneğin! Hangi yaşta kalplerinde neler olup bitiyor, öğrenmek istemez misin?

Yazı: Fatma Karaca
Mini mini birler, ilk deneyimler:)
İşte erkeklerin en doğal olduğu dönemler; ilkokul çağları! Çünkü ağlamaktan, isteklerini söylemekten utanmaz ve içlerinden geldiği gibi davranırlar. Pazartesi, ilkokullu minik aşık için nefret ettiği değil, bayram gibi güle oynaya okula gittiği bir gündür. Çünkü sevdiği kızı sadece okulda görebilir. Bu dönemde erkek nesli hoşlandığı kıza sevgisini, teneffüs aralarında oynanan oyunlarda, genelde onu ebeleyip saçını çekerek belli eder:) Onunla aynı sırada oturmak ve dikkatini çekebilmek için yapmadığı numara kalmaz. Hafta sonları dışarıda doğum günlerini kutlayan arkadaşlarının partisine, hoşlandığı kızın da gelme ihtimalini düşünüp saatlerce hazırlanarak heyecan içinde gider:)
Hediye seçenekleri: Eğer hoşlandığı kıza bir hediye alacaksa, gideceği adres bellidir; kırtasiye:) Renkli kalemler, hikaye kitapları, sevimli kupalar bir kıza verilecek hediye listesinin favorilerindendir.
Dikkat: Erkekler genelde ilk aşklarını ilkokul çağlarında tanırlar ve bu dönemde birden fazla kişiye aşık olabilirler. Hoşlandığı kızın ev ya da cep telefonunu bulduğunda ise bizim aşık sapık moduna girer ve kıza telefon edip sesini dinleyerek rahatsız etmeye başlayabilir, o yüzden dikkat etmek gerekir:)

Yorum Yapın