Yaş yaş erkek kılavuzu

3899 views Yorum yap

Erkeklerin yaşlarına göre kızlarla iletişim kurma şekilleri ve kendilerini ifade biçimleri değişiyor! Sen de hoşlandığın yakışıklının yaşına bak ve ona nasıl davranman gerektiğini öğren!


– 14
Bu yaşlardaki erkeklerin kafalarının çok karışık olduğu bir gerçek! Çünkü hem fiziksel hem de sosyal olarak hızla değişiyor ve gelişiyorlar!

Fiziksel takıntıları: Yüzlerinde çıkmaya başlayan sivilceler, hormonlarının yoğun çalışmasına bağlı olarak sık sık terlemeleri ve seslerinde meydana gelen değişimler, kafayı en çok taktıkları şeyler…
Kızlarla ilişkileri: Sutyen askısı çekmek, hoşlandığı kıza silgi fırlatmak gibi hareketler, bu yaşın en tipik davranışlarından. Yaşıtları kızlar kendilerinden daha uzun boylu olduğundan ve de daha büyük erkeklere ilgi gösterdiğinden bu yaşlardaki erkekler aşka karşı çekimser davranabiliyor ve çoğunlukla platonik aşklar yaşıyorlar. Hayranlık duydukları kişiler de genellikle kendilerinden 5-10 yaş büyük kızlar oluyor. Ama duygularından emin olamadıkları için bu hayranlıkları çok da uzun sürmüyor. Ayrıca aşk meşk konularını konuşmayı hiç sevmiyor, bu konular açıldığında ya kızarıp bozarıyor ya da hemen konuyu değiştiriyorlar.
Boş zamanlarında: Genellikle erkek arkadaşlarıyla takılmayı tercih ediyorlar. Birlikte kızlara sataşmayı, kızların hayranlık duyduğu ünlülerle ilgili ileri geri konuşmayı çok seviyorlar.

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Moda

Bembeyaz

Bak bakalım Kylie Jenner, Billboard Müzik Ödülleri Töreni’nde ne giymiş!

Devamı   1742