Yakışıklı avı

1834 views Yorum yap

Fast food restoranda
Neden orada: Enerjik, kıpır kıpır, kabına sığmayan bir yakışıklı! Bu yüzden yemek yemeye bile çok fazla vakit harcamak istemiyor, sürekli yetişmek zorunda olduğu bir yerler var. Muhtemelen çok sosyal bir tip, arkadaşlarıyla gezip tozmaya bayılıyor.
Onu tavla: Arkadaşlarıyla tanışıp önce onların kalbini kazanırsan, ona ulaşman da çok kolay olacaktır. Hemen ortamına dahil ol ve hiç çekinmeden onunla sohbet etmeye başla. Bu çocuk vakit kaybetmeyi hiç sevmiyor, o yüzden hiç çekinme, niyetini belli et!
Cool öneri: Bir alana bir bedava kampanyası burada çok işine yarayabilir! Eğer restorana aynı anda girdiyseniz ve aynı anda sipariş veriyorsanız (ki bunu kolayca ayarlayabilirsin!), bir alana bir bedava menüsünü paylaşmak istediğini söyleyebilirsin. Zaten iki hamburger sana çok, bir tanesini ona verebilirsin!

Okul kantininde
Neden orada: Muhtemelen karnı acıktı ve biraz sosyalleşmek istiyor. Eğer bir de kızlarla dolu bir masada oturuyorsa, bu çocuk kendine yeni bir aşk arıyor.
Onu tavla: Aşka açık olduğunu, hatta onunla ilgilendiğini bir şekilde belli etmelisin. Bu da nasıl mümkün olacak? Eğer sohbetiniz varsa, işin çok kolay! İlgi alanlarını az çok biliyorsundur. Arkadaş ortamında dönüp ona yönelik bir iki cümle söyle, tabii bunlar sıcak ve esprili cümleler olsun. Hatta bir sonraki teneffüs birlikte kahve içmek için söz al.
Cool öneri: Okuldaki komik öğretmenlerinizle ilgili konuşursan, dikkatini çekebilirsin. Hatta o öğretmenlere taktığınız yeni lakapları söyleyebilirsin. Bir sırrı paylaşıyormuş gibi kulağına eğilip söylersen, rakip fıstıkları da ekarte etmiş olursun:)

İnternet kafede

Neden orada: Evde interneti yok ve buna rağmen internette sörf yapmayı ve sanal alemde takılmayı çok seviyor. Bu yakışıklı biraz içine kapanık bir tip olabilir, önce ortamı ısıtman gerekir.
Onu tavla: Onun yanındaki bir bilgisayarın başına otur ve yapabiliyorsan, önündeki bilgisayarın ayarlarını boz. Sonra da ona eğilip acil yardıma ihtiyacın olduğunu söyle. Cengaver Türk erkeği, asla böyle bir isteği geri çevirmez. Hemen dönüp sana yardım edecektir.
Cool öneri: İsmini sorarak işe başlayabilir, gündemdeki herhangi bir konudan sohbet açabilir, sonra da onu bir kahve içmeye davet edebilirsin. Emin ol, bu teklifi geri çevirmeyecektir. Zaten onun da senin gibi sıcakkanlı ve sosyal bir kıza ihtiyacı var. Sanal alemde ararken, gerçek dünyada aşkı bulmak, onun çok hoşuna gidecek!

İ
lgini çekebilir

Onu pizzasından tanı

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkek Gözüyle - Kolpa

“Hiç sevgilim olmadı”

12 yaşında ve 70 kg ağırlında bir kızım! Hiç sevgilim olmadı. Beni seven birkaç çocuk var, ancak onları beğenmiyorum ve içlerinden biriyle çıkıp pişman olmak istemiyorum. Sizce çok mu şişmanım? Şişman olduğum için üzülüyorum

Devamı   1217