Erkekler

Yakışıklı avı

Çekici yakışıklıları nerelerde bulabileceğini ve onları nasıl etkileyebileceğini öğrenmek ister misin? Takıldıkları yerler, erkeklerin kişilikleri hakkında ipuçları veriyor!

Alışveriş merkezinde
Neden orada: Yeni kuşak yakışıklılar, inan bize modayı senden daha fazla takip ediyorlar. Eğer başka birisi tarafından zorla alışveriş merkezine sokulmadıysa, bu çocuk da giyimine kuşamına çok özen gösteriyor demektir.
Onu tavla: Öncelikle yalnız mı, değil mi onu kontrol et! Eğer yanında orta yaşlarda bir bayan varsa, müjde, kayınvalidenle de tanışmak üzeresin. Ama eğer yalnızsa, süper! Onunla aynı mağazada olmaya çalış ve erkek reyonunda oyalan. Sonra da dönüp ona elindeki tişörtü nasıl bulduğunu sor. Erkek kardeşine ya da bir arkadaşına aldığını söyleyebilirsin. Böylece sohbet açmış olacaksın.
Cool öneri: Ona da bir kostüm önerisinde bulunabilir, bu sene bu renklerin ne kadar moda olduğunu ballandıra ballandıra anlatabilirsin. Seni çok sempatik bulacağından emin olabilirsin. “Ne kadar hoş” diyecek, “Modayı yakından takip eden bir kız!”

Kütüphanede
Neden orada: Artık kütüphanelerin pabucu dama atıldı, bunun da en büyük sebebi “google” tabii ki! Eğer seninkiyle orada karşılaştıysan, bil ki bu yakışıklı çok özel bir ödev için, çok yönlü bir araştırma yapıyor. Anlayacağın çalışkan bir tiple karşı karşıyasın!
Onu tavla: Tıpkı kendisi gibi zeki, kültürlü, çalışkan ve çevik bir fıstık arıyor olmalı. Hemen karşısındaki masaya otur ve harala gürele kitapları karıştırmaya başla. Ama dikkat et, gerçekten çalışmadığını sakın çakmasın. Kitabı da ters tutayım deme:) Eğer kafasını kitaplardan kaldırırsa, ona sıcak bir gülücük gönder. Biraz konsantrasyonunu dağıtacaksın ama ne fark eder;)
Cool öneri: Dolaştığı kitap raflarının etrafında olmalısın. Tam o yanına geldiği sırada, en eski ve en klasik yöntemi kullanmalısın. Raftaki kitapları kazayla yere saçmaktan bahsediyoruz:) Gelip yardım edecektir, zaten yardım etmezse de vazgeç bu yakışıklıdan.

Tenis kortunda
Neden orada: Bu yakışıklı atlet, sahalarda olmayı çok seviyor, ayrıca bir gün Roger Federer gibi ünlü bir tenisçi olmanın hayalini kuruyorsa da hiç şaşırma! Çünkü bu çocuğun hayalleri çok büyük. Kibar, klas bir centilmen ama çok zor beğenen bir tip. Ayrıca dikkat çekmeyi de çok seviyor. Tenis oynarken, tüm kızların onu izlemesine bayılıyor.
Onu tavla: Şimdi kortun kenarına geç ve güzel bir servis at. Yani ona şöyle sıcak kocaman bir gülüş gönder. Sonra da dikkatle maçını izlemeye başla. O kadar ilgili görün ki senin de bir tenis hayranı olduğunu düşünsün. Sonra da ona “merhaba” de ve kendine iyi bir tenis öğretmeni aradığını, sana yardım edip edemeyeceğini sor. Bu isteğin gururunu okşayacak!
Cool öneri: Gerçekten tenisle ilgili biraz bilgi edin, hatta fırsatın varsa, gidip başka bir yerlerde, başka arkadaşlarınla maç yap. Sonra da ona meydan oku. Yenilsen bile, dikkatini çekeceğin kesin!

Futbol sahasında

Neden orada: Karşında klasik bir Türk erkeği var! Futbol fanatiği ve muhtemelen üç büyüklerden birinin taraftarı. Kıskanç, maço ama çok korumacı bir tip. Hayattaki en büyük amacı güzel goller atmak! Çapkın olduğu da söylenebilir.
Onu tavla: Futbol oynarken giydiği formaya bakarak hangi takımı tuttuğunu anlayabilirsin. Aynı takımı tutuyorsanız, takımınızın maçlarıyla ilgili sohbet açabilirsin. Eğer farklı takımları tutuyorsanız da rekabet üzerine kurulu bir diyalog başlatabilirsin. “Bizim kalecimiz harika, sizinki fena” gibi tatlı didişmeler, çok işine yarar. Hem büyük aşklar, tartışmalarla başlar. İşte, ne güzel fırsat sana:)
Cool öneri: Okulda maç yaparken, ismini bağırmaktan çekinme. Hatta arkadaşlarını organize et ve bir tezahürat takımı kur. Sevinçten deliye dönecek, emin ol.

Sinemada
Neden orada: Hayal dünyasında yaşamayı, farklı farklı hikayelerin içinde kaybolmayı seven bir tip. Nasıl sen beyaz atlı prensini bekliyorsan, o da tıpkı senin gibi pamuk prensesini arıyor. Bu çocuk çok romantik ve duygusal.
Onu tavla: Girişken, çok konuşan ve kokoş kızlar pek ona göre değil. Bu yüzden yakınındayken çok fazla fırlamalık yapmazsan iyi olur. Eğer bilet gişesinin önünde karşılaşırsanız, ona hangi filme gideceğine bir türlü karar veremediğini söyleyebilir ve önerilerini isteyebilirsin.
Cool öneri: Sinemasever yakışıklının etrafındayken, yakın kız arkadaşlarından biriyle sürekli yeni sezon filmlerinden bahset. Eğer izlemediği bir filmse, sohbetinize kesinlikle karşı koyamayacak ve hemen dahil olmak isteyecektir.

 

Yorum Yapın