Erkekler

Tatil planı = O

Acaba seninki lükse mi düşkün yoksa maceraya mı? Belki de üşengeçtir. Sen o yakışıklının tatil planlarını öğren, gerisini bize bırak:)


Yazı Arzu Dalyan

Tatil köyü
Gözüne kestirdiğin yakışıklı, yaz tatilini bir tatil köyünde geçirmeyi planlıyorsa eğlenceye düşkün demektir. Büyük tatil köyleri; animasyonlu, kumsal partili, konserli, günlük turlu yerlerdir. Demek ki seninki tatilde de bir an olsun durmak istemiyor. Animatörlerle dans etmek, akşamüstleri DJ eşliğinde buzlu içeceğini yudumlamak, otantik yerler görmek istiyor. Böyle bir yakışıklıya ayak uydurabilmen için senin de onun kadar enerjik ve eğlenmeyi seven biri olman lazım. Birlikte böyle bir yere gitseniz, oranın altını üstüne getirirsiniz kesin:)

Lüks otel
Canını sıkmak istemezdik ama lüks otellerde tatili tercih eden bir çocukla işin zor olabilir. Belli ki bu çocuk rahatına epey düşkün. Bütün gün güneşlenecek, masajlara gidecek, her şeyi ayağına getirtecek, orada günlerce kendine krallar gibi baktıracak. Eğer aranızda bir şey olursa bu çocuk yarın öbür gün senin de onunla böyle ilgilenmeni isteyebilir, yani aşırı ilgi bekleyebilir. Onu hayatının merkezine koyup her işine koşturmaya hazır mısın? Değilsen bu çocukla olan muhtemel geleceğini bir daha düşün.

Yazlık
Seninki bu sene de zaten her sene gittiği yazlığa mı gidecekmiş? Demek ki alışkanlıklarına bağlı bir yakışıklıyla karşı karşıyayız. Yazlıkların olduğu çevreler genelde şehir dışında, sessiz, sakin, imkanları kısıtlı yerlerdir. Senin yakışıklı, her gün her gün denize aynı yerden girmekten, aynı saatte kalkıp aynı birkaç mekana takılmaktan sıkılmıyor. Bu çocuk sana kalbini bir açtı mı, sana alıştı mı seni de hiçbir yere, hiç kimselere bırakmaz. Sen de böyleysen mükemmel bir ikili adayısınız!

Yorum Yapın