Takibe al, kalbini çal!

4181 views Yorum yap
Erkeklerin vücut hareketlerine, sözlerine ve hatta saçlarına dikkat ederek onları çok yakın tanıyabilirsin! O halde hemen incelemeye başla ki hoşlandığın çocuk bir an önce senin olsun:)

Saçları nasıl?
Düz, kıvırcık, uzun, kısa, jöleli veya spreyli… Hiç fark etmez! Saçlarını inceleyerek erkekler hakkında fazlasıyla bilgi sahibi olabilirsin! Unutma ki bu konuda aynanın önünde dakikalarını geçiren sadece sen değilsin!

Uzunsa; okulun asi ve rock müzik sever çocukları arasında bir numaradır. Okulda saçlarını kısa kestirmesi için baskı yapılsa dahi çoğunlukla kimseyi dinlemeyip zıpçıktılık yapar:) İnatçı olduğundan istediğin bir durumu ona kabul ettirmekte zorlanabilirsin! Ama tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır:)

Kısaysa; saçlarıyla uğraşmak istemediğinden kısa kestirmiş olabilir. Bu zamana kadar tüm saç modellerini deneyip, kendine en yakışanı keşfetmiştir:) Olgunluğu ile seni dahil tüm çıtırları etkilediğinden kıskançlık krizine girebilirsin:)

Düzse; mantıklı ve soğukkanlı olmakta üstüne yoktur! Tartışmalarda sürekli kendini haklı çıkarması muhtemelen seni çileden çıkaracaktır. Onun suyuna giderek tatlı dille duygu ve düşüncelerini anlatmanın tüm problemleri çözmenin formülü olduğunu unutma!

Kıvırcıksa; her olaya duygusal yaklaşabilecek bir erkek karşında duruyor! Tartışmalar sırasında sen mantıklı davranmak isterken o tamamen duygularıyla yaklaşacaktır. Zaman zaman depresif olup, kendi halinde kalmak isteyebilir, bizden söylemesi!

Dik dikse; gönlünü kaptırdığın bu çocuk tam anlamıyla bir çapkın! Kızlarla muhabbet etmeyi, onların etrafında olmayı sever. Ama birine bağlandığı zaman da tam anlamıyla ona odaklanabilir. Tek yapman gereken hoşlandığı şeyleri bulup, onlar hakkında sohbet etmen!

Yapışıksa; özgüven sorunları yaşıyor olabilir. Kendiyle alakalı problemleri olabildiğinden seni de bunalıma sokabilir. Eğlenceli konular ve etkinlikler yaratarak onu keyiflendirebilir, hatta senden hoşlanmasını bile sağlayabilirsin:)

Jöleliyse; anlaşılan okulun en havalı çocuğuna tutulmuşsun şekerim:) Bir gün onunla, diğer gün başka biriyle olmak tam ona göre! Fazla kalbini kaptırmadan güzel vakit geçirmek istersen, beklentini tam anlamıyla karşılar. Ancak dikkat et aşık olma:)

Spreyliyse; saç bakımı konusunda uzman olduğu kesin! Jölenin saçı ne kadar döktüğünü farkına varıp, spreyle yetinmeyi öğrenmiştir:) Saçlarını yapmak için aynanın karşısında saatlerini geçirmekle ünlüdür ve mutlaka her gün bakımlıdır! Kendine güveni tam olduğundan aynı kendisi gibi davranan kızlardan hoşlanır. Konuşmayı en sevdiğin konuyu açmak için tam zamanı!

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir