Sırra bak, taktiği kap!

3407 views Yorum yap

Onların aşk hayatları bizimkinden hiç farklı değil! Üstelik kendi sırlarını paylaşmalarının yanı sıra sana minik taktikler de vermeyi ihmal etmiyorlar!

Cody Simpson
“Hoşlandığım bir kızla sinemaya gitmiştik. Filmin en heyecanlı yerinde bir anda mısırı hem kendi hem de kızın üzerine döktüm! Çok utandım ama o hiç bir şey demeyerek güldü ve filmi izlemeye devam etti. Tam o anda biraz dalga geçseydi rahatlayabilirdim ama o hiçbir şey söylemeyince iyice utandım ve yok olmak istedim!”
“Karşımdaki kız sadece neşesi ve mutluluğu ile beni kendine aşık edebilir. Bir kızın pozitifliğinden daha güçlü bir şey yok kesinlikle!”
“Eğer hoşlandığım ya da aşık olduğum kızın karakter olarak gerçekten iyi bir insan olduğunu düşünüyorsam onunla her konuda rahatlıkla konuşabiliyorum. Diğer türlü hiç konuşasım gelmiyor ve sürekli ondan soğumaya çalışıyorum!”
“Bence hoşlandığı erkeği etkilemek isteyen bir kızın yapması gereken tek şey; dürüstçe gidip konuşmak! İki taraf da birbirleriyle anlaşabileceğine inanıyorsa zaten bir süre sonra çıkmaya başlıyorlar!”

Kellan Lutz
“Bir kız sadece güzel görünüyor diye asla onunla çıkmam. Onunla keyifli sohbet edip, beraber eğlenebilmem gerek. Sonuçta buluştuğumuzda bütün gün sadece ona bakarak geçirecek değilim. Ortak noktalarımızın olması şart! Tabii ki güzelliğe önem veriyoruz ama hayatı ve gülmeyi seven bir kız zaten her erkeğe göre güzeldir!”

Nick Jonas
“Kız arkadaşımla buluşacağım zaman genelde onunla kahve içmeye gitmek istiyorum. Çünkü sadece kahve satan kafelerde herkes güler yüzlü ve neşeli oluyor. Bu yüzden de buluşmam her zaman güzel geçiyor:)”

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir