Seninki çift tık oldu!

34763 views Yorum yap

Attığı değil ama verdiği mesajları alıyor musun? Belki de sana karşı bir şeyler hissediyor ama sen o “çift tık”ı bir türlü anlayamıyorsun. O zaman şimdi “okundu” konumuna geçme zamanı!

Göz teması

Gözlerini senden alamaması iyi bir işaret. Eğer seninle sürekli göz teması kuruyorsa bir sonraki aşamaya geçmeye hazır demektir. Son görünme sana baktığı an desek yeridir.

Sana dönükse

Bir erkek sürekli sana doğru oturuyorsa, arkasını dönmemeye dikkat ediyorsa mesaj teslim edildi demektir. Sen de ona dön ve gülümseyerek doğru mesajı ver.

Gülümsüyorsa

Senin yakışıklı sürekli sana gülümsüyorsa çift tık mesaj alınmıştır. Hatta saçma esprilerine bile kahkahalarla cevap veriyorsa onu ne kadar mutlu ettiğin belli.

Rahatsa

Senin yanında omuzları çok dik olmadan daha rahat şekilde duruyorsa senden hoşlandığına bahse girebiliriz! Senin yanında kendi gibi olabiliyor ve başka bir tavır takınmıyor. Bu da oldukça iyi bir işaret.

Eller yanda

Bunun anlamı senin yanında kendine güvenmesi. Ellerini iki yanda bacaklarının yanında tutması hoşlandığın çocuğun uzun zamandır seninle konuşmak istediğini gösteriyor. Mesajı al!

Ayaklar

Ayak ucu sana doğru mu? Gizlice seninle ilgilendiğini gösteriyor demektir. Eğer çapraz ya da yan olsaydı senden hoşlandığını söyleyemezdik ama bu duruş kesinlikle “okundu”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir