Erkekler

Seni aldatıyor mu?

Korku, şüphe veya kıskançlık kalbini mi sardı? “Beni aldatıyor mu?” sorusunun cevabını bulmak için bir dedektif tutmana gerek yok! Tek yapman gereken durumları tespit etmek ve onu gözlemlemek!

Birden tarzını değiştirdi
Durum: Her zaman çıkmış sakalları ve bol kot pantolonuyla dolanan sevgilin birden en son modayı takip eden dikkat çekici bir erkeğe dönüşüverdi!
En iyi ihtimal: Belki yalnızca modayı takip etmeye karar verdi ve hayran olduğun ünlülerden birine benzemeye çalışıyor!
En kötü ihtimal: Uğruna süslendiği kişi sen olmayabilirsin! Belki de hayatında artık yepyeni bir başrol oyuncusu var!
Bunu sor: “Çok şıksın sevgilim, bu harika petrol yeşili kazağını seçmene kim yardım etti?” Eğer gözlerinin içine bakarak “Kız kardeşim” diye cevap verebiliyorsa problem yok. Ancak gözlerini kaçırarak, kekeleye kekeleye düşünmeye başlıyorsa, işte tehlike çanları!

Çok meşgul bir insan oluverdi

Durum: Her zaman senin emrinde olan sevgilin, birden her akşam spora gitmeye ve her hafta sonu aile ziyaretleri yapmaya başladı! Çok ilginç!
En iyi ihtimal: Beraber geçirdiğiniz bunca zamandan sonra yapışık yaşamaktan bunaldı ve kendine biraz daha fazla vakit ayırmaya karar verdi. Bu aslında çok da kötü değil. Çünkü böylece sen de kızlarla daha çok vakit geçirebilirsin!
En kötü ihtimal: Seninle geçirmediği zamanı başka bir kızla geçiriyor olabilir! Aman dikkat!
Bunu sor: “Arkadaşlarınla maç yapmak çok eğlenceli olmalı! Bu akşam ben de maçınızı izlemeye gelebilir miyim?” Bu soruyu sorduğun anda maçının iptal edildiğini söylüyorsa, durum kötü!

Garip kokuyor
Durum
: Onu iyice kokladın ama tanıştığınızdan beri kullandığı parfüm yerine aslında biraz da kız parfümünü andıran bir koku yayıyor! Evet, bu bir çiçek kokusu!
En iyi ihtimal: Traş losyonunu ya da duş jelini değiştirmiş olabilir. Yasak değil ya!
En kötü ihtimal: Maalesef bu seninle buluşmadan önce görüştüğü bir kızın kokusu olabilir!
Bunu sor: “Garip bir şey koktuğunun farkında mısın?” Ayakkabılarının altına bakıp hayvan pisliğine basıp basmadığını kontrol ediyorsa, bu iyiye işaret. Masum olduğu ve hiçbir şeyin fakında olmadığı anlamına gelir. Ancak, “parfümüm bitmişti, kız kardeşiminkinden sıkıverdim” gibi bir yanıt veriyorsa, pek de iyi bir durum yok demektir.

Yorum Yapın