Pes mi, Warcraft mı? Onu oyunundan tanı!

1291 views Yorum yap
Erkek arkadaşının ya da hoşlandığın yakışıklının en sevdiği bilgisayar oyunu, sana onun kişiliği hakkında birçok ipucu verebilir!

Erkek arkadaşının bilgisayar oyunlarına çok fazla zaman harcadığını ve hatta bu yüzden seni ihmal ettiğini mi düşünüyorsun? Aslında bunu bir artıya çevirebilir, onun oyun tarzından kişiliğini çözebilir ve ilişkiniz için taktikler geliştirebilirsin!
Strateji oyunları seviyorsa
Favori oyunları: Starcraft 2, Warcraft, Defense of The Ancients (DotA)
Nasıl biri: Karşında lider ruhlu bir kişilik var. O, oyunlarda olduğu gibi gerçek hayatında da insanları yönetmeyi sever. Hazır cevap bir kişiliğe sahiptir. Karşısındaki kişiye güvenmesi ve bağlanması zaman alır.
Bunu dene: “Karaları ben veririm” gibi tavırların onun senden uzaklaşmasına sebep olabilir. Onun düşüncelerine önem verdiğini hissettirirsen, buna bayılacaktır.  Onu evden çıkartman bazen çok zor olabilir, bu yüzden sürprizler hazırlamak ve onun da hoşuna gidebilecek planlar yapmak konusunda uzmanlaşman gerekebilir!
Spor oyunlarını seviyorsa
Favori oyunları: Pes, Fifa, Football Manager, NBA Live Serisi
Nasıl biri: Erkek arkadaşlarıyla vakit geçirmeye, uzun uzun futbol sohbetleri yapmaya bayılır. Spor, hayatının vazgeçilmez bir parçasıdır. Fanatik bir futbol taraftarıdır, ayrıca kendisi de her türlü sportif faaliyetin içinde yer alır. Kız arkadaşının da sporla ilgilenmesi çok hoşuna gider. Hatta kendisiyle birlikte hiç sıkılmadan maç izleyebilecek bir kız arkadaş için pek çok şeyden vazgeçebilir.
Bunu dene: Onu değiştirmeye çalışırsan, ilişkiniz daha başlamadan biter! Onu olduğu gibi kabul edersen, ilişkisiniz sorunsuz yürüyecektir. Hafta sonlarında birlikte bisiklete binmeyi, bowling oynamayı teklif edersen, birlikte çok eğlenebilirsiniz.
Aksiyon oyunları seviyorsa
Favori oyunları: Call of Duty: Modern Warfare 2, Counter Strike, Assassin’s Creed
Nasıl biri: Ani tepkilere hazırlıklı ol! O, çok çabuk öfkelenebilir. Neyse ki aynı hızla da sakinleşebilir:) Bu yakışıklının refleksleri kuvvetlidir. Pratik zekalıdır ve sorunlara kolayca çözüm üretir. Kısacası onun yanında kendini güvende hissedersin.
Bunu dene: O, aksiyona bayılır. Bu yüzden de miskin kızlardan hiç hoşlanmaz! Hobileri olan, kendine güvenen ve her konuda konuşabileceği bir kız arkadaş arar. Bir kafede oturup sohbet etmektense bir konserde bağıra çağıra şarkı söylemek onun için çok daha caziptir.
Yarış oyunları seviyorsa
Favori oyunları: Need for Speed: Shift, F1, Dirt, Moto GP
Nasıl biri: Sürprizlerle doludur. Hayata bakış tarzıyla, beklemediğin anda yaptığı organizasyonlarla seni şaşırtabilir. Eğlencelidir ve eğlenmesini bilen kızlardan hoşlanır.
Bunu dene: Rekabeti seven bu yakışıklı, iltifatlar duymaya bayılır. Güzel sözlerle onun gurunu okşarsan, bundan çok etkilenecektir. Buluştuğunuzda go kart’a gitmeyi önermen, onun gözünde artı bir puan daha kazanmanı sağlayabilir:)
BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir