Erkekler

Onu neden seviyoruz?

Hem sempatik hem yakışıklı ama Dylan’ın meziyetleri bu kadarla sınırlı değil. Sana, senin de onu bizim kadar sevmen için bir sürü sebep sayabiliriz:)

Yazı Arzu Dalyan

Gülüşü
Dylan’ın gülüşünü duyup da onunla birlikte gülmemek mümkün değil. O kadar tatlı ve komik gülüyor ki, ortadaki komik olaydan çok, insan onun gülüşüne gülüyor. Pozitif enerjisi ve gülüşü bizi ona en çok hayran bırakan özellikleri arasında.

Yeteneği
Dylan’ın ne kadar yetenekli olduğunu görmek için “Teen Wolf”un bir bölümünü izlemek bile yeterli. Ortalama kırk dakikalık bir bölüm içinde Dylan bizi hem güldürmeyi hem de duygulandırmayı başarıyor. Her rolü ve sahneyi alıp fenomene dönüştürebilecek bir yakışıklı o.

Müzisyen kimliği
Dylan yalnızca oyunculuk konusunda değil müziğe de çok yetenekli. Arkadaşlarıyla beraber kurduğu Slow Kids At Play adlı grupta bir zamanlar davul çalıyordu bizimki. Grubun şarkılarını YouTube’dan dinleyebilir, Facebook hesabına bir göz atabilirsin.

YouTube hesabı
Dylan’ın “Teen Wolf” kadrosuna seçilip ünlü olmadan önce YouTube kanalı olduğunu ve oraya komik videolar yüklediğini biliyor muydun? moviekidd826 adındaki bu kanal, sitede halen mevcut. Bir göz atarsan, Dylan’ın tatlılığına bir kez daha şahit olabilirsin.

Yorum Yapın