Erkekler

Onların dilinden konuş!

altFaul
Nedir?
Futbolda:
Hakemin kanaatince oyuncu dikkatsiz, kontrolsüz veya aşırı güç kullanarak kuraldışı bir hareket yaparsa rakip takım lehine bir direkt serbest vuruş verilir.
Erkeklerde:
Sana ve ilişkinize gerekli özeni göstermemesi durumunda karşındaki erkek faul yapmış olur.
Hangi durumda?
Öğle teneffüsünde kankanlarla ve onun en yakın arkadaşlarıyla yemek yiyorsunuz. Herkes durumdan çok keyifli çünkü ortamdaki insanların hepsi birbirleriyle çok iyi anlaşıyor! Hatta senin en yakın arkadaşın hoşlandığın çocuğun kankasını beğeniyor! O yüzden ortamda hafif bir flörtleşme de var:) Sen de bu durumdan çok mutlusun ve yakışıklına dönüp arada bir gülümseyip güzel sözler söylüyorsun. Tam bu sırada konuyla tamamen alakasız bir laf atıyor ortaya ya da okul çıkışı seninle beraber bir yerlere gitmek istediğini söylüyor ama bir bakıyorsun ki o çoktan eve gitmiş bile! Seninle buluşacağını unutmuş, en yakın arkadaşlarıyla program yapma aşamasında! Bu durumda ona kızmakta haklısın ama unutma ki erkekler düz mantıklıdırlar! Unuttuğunu söylüyorsa gerçekten unutmuştur ya da kafası başka bir konuyla dolu olduğu için atlamıştır. Ama emin ol bu durumu fark edince kendi içinde pişmanlık yaşayacak!
Ne yapmalısın?
Bu konuda ona biraz trip atabilirsin ama dozunu fazla kaçırmamak şartıyla! Eğer tavrı ve davranışları aynı şekilde devam ederse bir süre görüşmek istemediğini söyleyebilirsin. Tüm bunlardan sonra eğer hala seni aramaya devam ediyorsa, zaten gerçekten senden hoşlanıyor demektir:) Görüşmek istemediğini söyledikten sonra hala telefonun çalmıyorsa ona kırmızı kart göster ve hayatından çıkar!

Yorum Yapın