Mars’ta-Venüs’te hayat nasıl?

1598 views Yorum yap
Erkeklerle aramızdaki farkları gözden geçirmeye ne dersin? Aynı anda, aynı yerde, aynı şeyleri yapıyor gibi görünsek bile aslında onlar ve biz hep ayrı gezegenlerdeyiz! 

Yazı: Irmak Kayserilioğlu
Teneffüste… 
Onlar ne yapar: Ya yapmadıkları ödevleri tamamlamaya çalışırlar, ya karınlarını doyurmak üzere kantine koşarlar ya da erkek arkadaşlarıyla geyik yapmaya dalarlar. Tabii aşıklarsa, göz ucuyla hoşlandıkları kızı takibe almayı da unutmazlar:)
Biz ne yaparız: Önce tuvalete koşar, saçlarımızın nasıl göründüğünü kontrol eder ardından kızların yanına uğrayarak dedikoduları dinler ve son olarak da eğer acıktıysak kantine uğrarız. Tabii ne yiyeceğimize karar vermemiz erkeklerinki kadar kolay olmaz. Çünkü onlar sucuklu tost yemek istiyorlarsa, hemen sucuklu tost yerler. Ama biz “ağzım kokar mı”,  “kaç kalori acaba” gibi soruları aklımızdan geçirmeden kararımızı veremeyiz:)
Kuaförde sıra beklerken…
Onlar ne yapar: Berberde sıranın kendisine gelmesini bekleyen bir erkek, önce civardaki spor gazetelerine göz atar, sonra biraz cep telefonunu kurcalar, telefonunda yüklü oyunlarla oyalanır ve bu kadar sürede hala sıra kendisine gelmediyse arıza çıkarabilir:)
Biz ne yaparız: Bu sırada dergi karıştırmak tam bize göre! Hele bir de kuaföre gidiş nedenimiz fön çektirmek değil de kesim ya da boya yaptırmaksa, saatlerce sıkılmadan magazin dergilerindeki ünlüleri ve boya kataloglarındaki modelleri inceleyebiliriz:)

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karakter Analizi

Burçlara Göre Karakter Analizi: Kova

Kova  20 Ocak – 18 Şubat Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin?   Kilit noktası: Kendisini insanlıkta araması Grubun: Hava Uğurlu günün: Pazar Uğurlu sayın: 8

Devamı   1992