Kendileri yapınca iyi, biz yapınca kötü

5302 views Yorum yap
alt

Bazı kötü alışkanlıkları erkekler bizzat kendileri yapınca hiç sorun olmuyor! Ama gel gelelim biz yapınca, durumu hiç de hoş karşılamıyorlar. Biz de meraklıydık sanki:)

Küfür etmek
Erkeklerin sık sık ağızlarından küfür duymaya alışmışızdır. Çok uçuk küfürler olmadığı sürece, normal karşılayabiliyoruz. Zaten onlar da bunu öyle normal buluyorlar ki, yanımızda çekinmeden önlerine gelene saydırıyorlar. Onlara göre kızların yanında küfür etmekte bir sakınca yok.
Kızlar küfrederse: Sıkı küfürler savuran erkekler başta olmak üzere, erkeklerin neredeyse hepsi, küfür eden kızları sevmezler ve küfür etmeyi kızlara yakıştıramazlar. Hiçbir zaman etmemen tabii ki daha iyi, ama özellikle sevgilinin ya da hoşlandığın çocuğun yanında asla küfürlü konuşmaya kalkma.

Sigara içmek
Özellikle ergenlik döneminde büyümenin kanıtı, eldeki sigaradır. Sigara içen bir erkeğin kendine güveni yerine gelir. Özellikle arkadaş çevresi içiyorsa, onun içmemesi gibi bir ihtimal söz konusu bile değildir. Teneffüs aralarında, okulun tuvaletlerinde öğretmenlere yakalanmadan içmek bile, onlar için bir gurur kaynağıdır.
Kızlar içerse: Tercih edenler olmakla birlikte, kızların içmelerinden rahatsız olan bir çoğunluk söz konusu. Özellikle de, kızların sokakta yürürken içmelerine çoğu erkek sinir olur. Erkekler kendileri sigara içseler ve buram buram koksalar bile, sigara kokan bir kıza hiç gelemezler. Özellikle de o içmiyor, sen içiyorsan… Bu, onu hiç de mutlu etmeyecektir.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir