Erkekler

Kahramanım olur musun?

Kimisi hırslı olanı, kimisi ukalasını örnek alıyor; erkeklerin sevdikleri kahramanlar bize onlar hakkında bir sürü ipucu veriyor. Sen de kahramanını, kahramanıyla tavlamaya ne dersin?

Yazı Arzu Dalyan

Spider-Man – Peter Parker
Spider-Man, Türkçe adıyla Örümcek Adam; ilk bakışta olgunluktan uzak görünebilir ama aslında ne yaptığını iyi bilen, sorumluluk sahibi biri. Zekice esprileriyle rakibinin dikkatini dağıtmak en büyük yetenekleri arasında. Seninki de Spider’da kendini buluyorsa; zeki ve esprili, aklı başında bir yakışıklı olma ihtimali yüksek.

Gwen taktikleri
“The Amazing Spider-Man” serisinde Örümcek Adam’ın büyük aşkı Gwen Stacy’den aldığın ipuçlarıyla sen de seninkini tavlamaya ne dersin? Akıllı bir kız olan Gwen,  kendi başının çaresine bakabiliyor; hatta zaman zaman o da Örümcek Adam’a yardım ediyor ve günü beraber kurtarıyorlar. Aynı zamanda çalışkan, esprili ve sosyal hayatı olan, bağımsız, güçlü bir kız o. Sen de dışa dönük ve azimli hallerinle bu yakışıklıyı kapabilirsin.

Batman – Bruce Wayne
Ailesini küçük yaşta kaybeden Bruce Wayne, namı diğer Batman; yalnızlığa alışkın, gizemli ve kendi kurallarına göre yaşayan bir kahraman. Zeki ve asla pes etmiyor. Senin yakışıklı Batman’e bayılıyorsa o da yalnızlığa düşkün, içe kapanık ve biraz karanlık tarafları var demektir; çünkü Batman zaman zaman yasadışı işlere de kalkışıyor. Ancak seninki de tıpkı Batman gibi, birine bağlandığı zaman o kişi için her şeyi yapmaya hazır görünüyor.
Vicki taktikleri
Batman’in hayatına bir sürü kadın giriyor ama tek gerçek aşkının Vicki Vale olduğu söylenir. Gazeteci olan Vicki, enerjik, bağımsız ve cesur biri. Sen de her zaman kendinden emin görünerek, akıllı ve güçlü olduğunu göstererek kendi kahramanını tavlayabilirsin.

Superman – Clark Kent
Güçlü, iyi kalpli ve adil bir kahraman olan Superman senin yakışıklının ilham kaynağıysa; seninki de bu özelliklere sahip biridir. Her zaman herkese yardım etmek ister. Haksızlığa tahammül edemez, yanlış bir şey yaptığını görürse en yakınını bile cezalandırabilir, yaptığı kötü davranışlardan ders almasını ister.

Yorum Yapın