İkna etmek hiç de zor değil!

3485 views Yorum yap

Ne yaparsan yap karşındaki erkeği bir türlü ikna edemiyorsun! Üstelik düşüncelerinde emin olmana rağmen… O zaman püf noktalarını bir daha gözden geçirmende fayda var!

Dürüstlüğü elden bırakma
Hangi konuda onu ikna etmekte zorluk yaşarsan yaşa kendi düşüncelerini ve fikirlerini söylemekten sakın çekinme. Erkekler her ne kadar tersini söyleseler de, karşılarındaki kızın fikirlerini duymaktan mutlu olurlar. Çünkü düşünceleri paylaşmak onlar için özeldir ve bu yüzden kendilerini değerli hissederler. Kimi zaman seninle dalga geçip, alay konusu haline getirseler de, içten içe bu durumdan mutlu olurlar:)

Komik ol
Fikir ayrılığına düştüğünüz konuya mutlaka esprili ve eğlenceli yorumlar katmalısın ki, yakışıklı kıtırlar sırf bu yüzden gerildiğini düşünmesinler! İkinizin izlediği dizinin final bölümü yayınlandı fakat sen hiç beğenmedin! O ise harika bir şekilde bittiğini, hatta bu zamana kadar izlediği diziler arasında en güzel finale sahip olduğunu düşünüyor. Sen de tamamen bu diziye özel geyik diyaloglar içeren onun beğendiği bir final yazmaya ne dersin? Böylece hem onun istediği olacak hem de sen eğlenmiş olacaksın!

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir