Erkekler

Hayvanına bak yakışıklıyı kap!

Yakışıklının sevdiği ya da beslediği hayvana bakarak kim olduğunu söyleyebilirsin. Nasıl mı? Birkaç ipucunu yakala onu daha da yakından tanı.

Köpek
Olumlu yanları: Çok sadıktır, seninle ilgilenmek onun için büyük bir keyiftir. Değişik programlar yapmaya, zamanının çoğunu seninle geçirmeye asla “hayır” diyemez. Bütün gün dizinin dibinden ayrılmasa bile asla senden sıkılmaz, “Biraz ayrı kalalım” demez. Ayrıca neşesine de diyecektir yoktur. Moralinin en bozuk olduğu zamanlarda bile yüzünde bir gülümseme oluşmasını sağlar.
Olumsuz yanları: Onunla ilgilenmek hoşuna gitse de, sürekli bütün dikkatinin onun üzerinde olması bir süre sonra seni sıkmaya başlayacaktır. Sadece onunla ilgilen, sadece onunla muhabbet et, sadece onunla vakit geçir ister. Sana aşık olmasa bile seni o kadar çok sever, sana o kadar çok değer verir ki etrafındaki herkesten kıskanır. İstemediği bir durum olduğunda ya da seni birinden kıskandığı zaman hemen dişlerini göstermeye başlar. Huysuzluk çıkarır, anlamsız tripler atmaktan çekinmez. Eğer sen bunu anlamaz ya da gerekli tepki vermezsen dişlerini geçirmekten çekinmez.
Onu neden seçmelisin?:  İlgi göstermeyi ve seninle ilgilenilmesini seviyorsan eminim onunla çok mutlu olacaksın. Elektriğiniz tuttuğu süre boyunca seni el üstünde tutacak ve sana prenses gibi davranacaktır.

Fare
Olumlu yanları: Hiç beklenmedik anlarda yapacağı sürprizler ile seni etkileme konusunda kimsenin eline su dökemez. Moralinin bozuk olduğu anlarda yapacağı jestler ile keyfini yerine getirir ve senin mutlu olmandan kendi de mutlu olur.
Olumsuz yanları: Kuşkucu bir erkekle karşı karşıyasın. Dedektif gibi sürekli iz peşindedir. Ne yapıyorsun, nereye gidiyorsun, kimlerle konuşuyorsun… Hepsini bilir, hepsinden mutlaka haberdar olur. En yakın arkadaşınla konuştuğun konu hakkında bile fikri olabilir. Aklına gelmeyecek kişilerden seninle ilgili haberler alır. Ona yalan söylediğin zaman sen kaybedersin çünkü onu söylediklerine inandırman için mutlaka desteğe ihtiyacın vardır. Senin söylediklerini doğrulayacak ya da yalanlayacak bir arkadaşı vardır. Arkadaşlarınla buluştuğun zaman bir anda karşına çıktığında asla şaşırmamalısın. Çünkü gizlenmekte üstüne yoktur ve her an her yerde seni takip ediyor olabilir!
Onu neden seçmelisin?:  Ona karşı gerçekten dürüst olduğun takdirde sana karşı çok net ve açık olacaktır. Duygularını frenlemek yerine elinden geldiğince seni mutlu etmeye çalışır. Tabii bunun için biraz sabırlı olman gerekiyor!

Yorum Yapın