Havuzdaki yakışıklıyı tavla!

4222 views Yorum yap

Yaz bitmek üzere… Yoksa sen hala yaz aşkını tavlayamadın mı? Öyleyse flört garantili taktikler çok işine yarayacak! Önce havuzda etrafına bir bak; şezlonguna uzanmış kitap okuyan yakışıklıyı mı kestirdin gözüne, yoksa havuzun içinde sulu şakalarıyla herkesi güldüren kıtırı mı? Eğer seçimini yaptıysan, haydi onu nasıl tavlayacağını öğren!

 

ENTELEKTÜEL

Karşındaki yakışıklı havuz kenarında bile olsa, kitap okumaktan vazgeçemeyen bir tipse, işin var demektir! Okumayı ve öğrenmeyi o kadar çok sever ki, bilgi yarışmaları için ondan iyi bir aday olabilir:) O, zaten güneşin altında saatlerce yatmayı sevmez, bronzlaşmayla uzaktan yakından alakası yoktur. Onun için zaman, boşa harcanamayacak kadar çok kıymetlidir. Tatilde bile olsa, fırsatları kültürüne kültür katmak için harcar…

Taktik: Onunla konuşacak konu bulmak için hiç zorluk çekmezsin, çünkü o birçok konuda bilgi sahibidir. Önemli olan, onunla konuşurken havadan sudan bahsetmemen… Haydi, cesur ol ve ona bir soru sorarak sohbete başla.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

52. Grammy adayları belli oldu

2009’un sonlarına yaklaştığımız şu günlerde, yılın en merakla beklenen gelişmelerinden biri daha yaşandı. Bir yandan aday seçimleri ile tartışılan bir yandan da dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden biri olmayı sürdüren Grammy’ler için adaylar açıklandı.

Devamı   3237