Erkeklerin 25 yanılgısı

2383 views Yorum yap

Erkekler, hakkımızda her şeyi bildiklerini ve gönderdiğimiz sinyalleri hep doğru anladıklarını düşünürler! Onlara doğru bildikleri yanlışları hatırlatmaya ne dersin?


Yazı: Hazan Aköz

1.
    Bizden bir şey istedikleri zaman, kazayla onlara “Belki, olabilir” dersek, hemen çok mutlu olurlar çünkü bunu direkt “Evet” olarak algılarlar! Oysa “Belki”, sadece “Belki”dir!
2.    Çok rahat olduğunu düşündüğümüz için takviyeli sutyen taktığımızı sanırlar! Ama bırak öyle düşünmeye devam etsinler:)
3.    “Merhaba”, “iyi akşamlar, “iyi günler” diyen tüm güzel kızların kendilerinden hoşlandığını düşünürler!
4.    Futbolu aslında eğlenceli bulduğumuzu ama bunu kabul etmek istemediğimizi düşünürler. Çünkü tüm ilginin üzerimizde olmasını istediğimizi sanırlar.
5.    Eğer karşılarında kazayla dudaklarını ıslatırsan, bunu hemen bir hoşlanma sinyali olarak algılarlar. Oysa belki de soğuk kış günlerinde çatlayan dudaklarını nemlendirmeye çalışıyorsundur.
6.    Kızların bir ilişki içerisindeyken, yalnız olmaktan çok daha mutlu olduklarını düşünürler. Oysa bu durum ilişkiden ilişkiye değişir, öyle değil mi?
7.    Ne giyerlerse giysinler, saçlarını nasıl yaparlarsa yapsınlar, her zaman yakışıklı olduklarını düşünürler. Ama yanılıyorlar. Çünkü giyimlerine ve temizliklerine özen gösterdikleri zaman daha yakışıklılar.
8.    Eğer bir kızın ilgisini ve sevgisini kazandılarsa, onun yaptıkları her şeye tahammül edeceğini düşünürler. Herkesin bir dayanma sınırı olduğunu unuturlar.
9.    Saçlarına fön çektiren tüm kızların düz saçlı olduğunu sanırlar! Sonra yanlarına kuzu gibi gittiğinde dehşete kapılırlar:)
10.    Odalarını ve evi dağıttıklarında bu pisliği perilerin gelip temizlediğini düşünürler. Oysa evlerinde tek bir melek vardır, o da anneleri! İleride evlendiklerinde de bu görev eşlerine düşüyor tahmin edersin ki!

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir