Erkeklere sormaman gereken 15 soru!

3251 views Yorum yap

Bu soruları erkeklere sorarsan, ya “pas” ya da “pes” diye cevap verirler! İyisi sen onları da, kendini de zorda bırakma, yanıtı erkeklerde olmayan bu yasaklı soruları asla ağzına alma!

1. Neden aramadın?
İşte kız-erkek savaşına yol açan cevapsız soruların en önemlisi! Neden aramadığını bir bilse, söyleyecek ama:)

Neden sorulmamalı:
Bu soruyu sormadan önce iyi düşünmek gerekir! Gerçekten aramamasının nedenini mi merak ediyorsun, yoksa aramasını mı istiyorsun? Unutmuş olabilir, kontörü olmayabilir ya da kendine eğlenceli bir aktivite bulmuş olabilir. Aslında önemli olan nedeni değil sanki!

2. Ay, uyuyor muydun?
Hangimiz sevgilimizi erkenden arayıp uyanmasına sebep olmamış, bir de utanmadan “Ay uyuyor muydun?” diye sormamışızdır ki:)

Neden sorulmamalı:
Madem bir eşeklik edip onu uyandırdın, olayı daha kızıştırmak yerine direkt “Çok üzgünüm, uyandırdım galiba” demeyi tercih et. Böylece hemen yumuşayacaktır. Aksi takdirde “Bu saatte ne yapmamı bekliyorsun?” diye terslenebilir, kalbini kırabilir haberin olsun:)

3. Son zamanlarda kilo mu aldım?

Onlar bizim gibi ince hesaplar yapmaktan pek hoşlanmıyorlar. Bu yüzden de aldıkları birkaç gramı hiç kafaya takmıyorlar! Hiç fark etmeden göbek sahibi olmaları da işte bu yüzden:)

Neden sorulmamalı: Erkekler rahat kızlardan hoşlanır. Elbette ki bu bir ton kilo alman anlamına gelmiyor. Yalnız pire kadar problemi deve yapmana da gerek yok. Yapıyorsan da bunu onunla konuşmamalısın. En iyisi kızsal sorunları kızlarla paylaşmak, onun bir erkek olduğunu unutmamak!

4. Günün nasıl geçti?
Biz kızlar bu soruya bayılır, bize sorulunca da en ince ayrıntısına kadar tüm günümüzü bir solukta anlatırız. Erkekler ise bu soruda bizim kadar süpersonik değiller:)

Neden sorulmamalı: Erkek mantığı düzdür. Ona göre canı istediği zaman zaten ne yaptığını anlatır. Bu yüzden senin böyle bir soru sormanı da garip bulur. Özellikle bir şey öğrenmeye çalışıyorsun ve hatta onu sorguya çekiyorsun zannedebilir.

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir