Erkekler renk veriyor!

2288 views Yorum yap

Hoşlandığın yakışıklının çantası, ayakkabıları, paltosu  ne renk? Hemen onun en sevdiği rengi keşfet! Çünkü rengi, onun kişiliği hakkında ipuçları da veriyor!

Sarı: Sarı tonlarını seviyorsa, karşında sportif, enerjik ve kıpır kıpır bir yakışıklı var! Acayip hareketli bir yaşamı olduğu kesin! Bir mıknatıs gibi insanları kendine doğru çekiyor:) Konuşmayı ve gülmeyi çok seviyor. Ayrıca detaycı da…

Kahverengi: Toprak tonları favorisiyse o, çalışkan, düzenli, realist ve azimli bir yakışıklı! Kesin her şeyi sistematik olarak yapıyor! Onu tavlamak istiyorsan, her zaman dürüst ol. Çünkü onun tahammül edemediği tek bir şey var, o da kendisine yalan söylenmesi…

Pembe:
Hoşlandığın çocuk pembe giymekten çekinmiyorsa, o kendisiyle barışık ve küçük şeylerle bile mutlu olabilen biri! Eleştirilere kulak asmıyor, ama diğer bir yandan sorumluluk almayı da biliyor, görevlerini ciddiyetle yapıyor.

Yeşil
: Yeşil tonlarını sevmesi, onun kıvrak bir zekaya sahip olduğunu gösteriyor. Pratik çözümler bulmak konusunda gerçekten çok iyi! Ayrıca esprili de… Tek olumsuz yönü çok sabırsız olması! Bu yüzden yok yere strese giriyor ve çevresindekileri de geriyor.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir