Erkekler

Erkekler hakkında 10 gerçek

Erkekler hakkında bugüne kadar düşündüklerinin hepsinin bir yalandan ibaret olduğunu söylesek ne düşünürsün? İşte onlar hakkında bilmediğin gerçekler!

1.Genelde yalnız kızları seçerler
Erkekler her zaman cool görünüyor olsalar da bir kızdan hoşlandıklarında durum değişiyor! Beğendiği kız, arkadaş gurubuyla beraber takılıyorsa bir türlü yanına gidip muhabbete giremez! Bu yüzden de biz kızlar yanımıza gelmediği için bizden hoşlanmadığını düşünürüz. Oysa yakışıklını yalnız yakaladığın anda onunla göz kontağına girip arkadaş gurubunun yanından ayrılırsan her şeyin çok daha kolay ilerlediğini göreceksin!

2.Duygularıyla hareket etmezler
Biz kızlar duygularımızla her şeyi sezip onlarla hareket etmeye bayılırız! Fakat erkekler hiç de böyle değil! Onlar hoşlandıkları kızların hareketlerini inceleyerek mantıklarını devreye sokar ve karşısındakine de o şekilde yaklaşırlar! Bu yüzden de çoğu zaman reddedilirler ya da sen ona doğru sinyal göndermediğin için atağa bile geçmezler! Bu yüzden hoşlandığın yakışıklıya karşı her daim dürüst olmalısın ki, onun da sana karşı duyguları varsa atağa geçsin:)

3.Sinsi kızlardan hoşlanmazlar
Erkekler biz kızlara göre biraz daha açık olmaya dikkat ederler. Örneğin hoşlanmadığı birine açıkça bunu söylemeseler de hareketleriyle gösterirler. Çünkü bizim gibi duygularını saklamayı çok da beceremezler. Hoşlandığı kızdan da aynı hareketi bekledikleri için sen sen ol, erkek arkadaşının yanında arkadaşların hakkındaki bazı sinsi düşüncelerini belli etme. Yüzüne güldüğün birinin arkasından konuştuğunu görmek sevgilini senden kolayca soğutabilir.

4.Sorumluluğu severler
Onunla yapmak istediğini söylediğin bir etkinliğin hiç sıkıcı olduğunu gördün mü? Erkekler sorumluluğu severler, fakat onlara tam olarak ne istediğini anlattığın şartlarda! Biraz da onun egosunu yükselttin mi istediğinden çok daha mükemmel bir etkinlikle karşı karşıya kalırsın! Çünkü erkekler sorumluluk almayı severler ve sonuna kadar bu işi bitirmek için çabalarlar!

Yorum Yapın