“Yeniden çıkmalı mıyım”

679 views Yorum yap

Selam! Birkaç ay önce biriyle çıkmıştım. Sonra bana çok ters davrandığı için onu terk ettim. O da bana birkaç gün sonra telefonda küfür etti! Aradan zaman geçtikten sonra, benden özür diledi. “Seni hala çok seviyorum, o sözleri kızgınlıkla söyledim” gibi açıklamalar yaptı. Lütfen  bana yardım edin! Sizce onu affetmeli miyim?
KARARSIZ KIZ

Merhaba Kararsız Kız! Sana tek bir şey söyleyebilirim. Aşkı üç ayaklı bir masa gibi düşün: Sevgi, saygı ve sadakat. Bu ayaklardan biri kırıldı mı, o masayı ayakta tutmak münkün olmaz! Sanırım saygı kısmında büyük bir problem yaşamışsınız ve kırılan bir bardak yapıştırılsa da en ufak bir darbede kırılmaya mahkumdur. Küfür, bir ilişki için çok yıkıcıdır. Ne olursa olsun, hiçbir insan böyle bir şeyi hak etmez. Affetmek de bu kadar kolay olmamalıdır. Aksi halde devamı gelir ve geldiğinde de suçu kendinde aramaktan başka çaren kalmaz. İyi düşün derim sana, ileride daha çok üzülmeni istemem.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Rihanna Los Angeles’e Veda Mı Ediyor ?

Rihanna, huzursuz günler geçirdikten sonra çözümü taşınmakta buldu. Son bir kaç aydır üçüncü kez evine izinsiz girmeye çalışan birinin yakalanması, onu radikal kararlar almaya zorladı. Halen turnesi devam eden Riri, bütün eşyalarının toplanması için

Devamı   1092