“Onu takip ettim”

1981 views Yorum yap
alt

Benden iki yaş büyük birini seviyorum. O, üniversiteye gidiyor, ben ise liseye. Geçen yaz, nerelere takıldığını öğrenmek için onu takip ettim. O da takip ettiğimi gördü. Bir kafeye girdi ve oradan bir kız ile kol kola çıktı. Ben de arkalarından gittim. Biraz yürüdükten sonra arkasına dönüp bana baktı ve sonra da yoluna devam etti. Ben ise ağlayarak oradan ayrıldım. Hala onu çok seviyorum. Sence yine karşılaşırsak, ne yapmalıyım?
TUNA

Kol kola çıkıp gittiği sıradan bir kız arkadaşı da olabilir. Seni görüp de görmemiş gibi yapması, bence kötü bir davranış. Sadece senin görmen için de o kızla çıkıp gitmiş olabilir. Üniversite hayatı liseden daha farklıdır. Özellikle erkekler, üniversiteye başladıklarında daha bir büyüdüklerini zannederler. Onu bir daha gördüğünde selam ver ve yoluna devam et. İnan, böylesi seni daha özel kılar.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Matthew Fox’un en güzel duvar kağıtları!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkek Gözüyle - Kolpa

“Nette tanıştık”

Selam, ben 19 yaşındayım. Bir müzik sitesinde biriyle tanıştım. Sonra msn’de konuşmaya başladık. Çok uzun zamandır yazışıyoruz. Aynı şehirde yaşamamıza rağmen bir türlü görüşemedik. Onu görmeyi çok istiyorum ve onun da istediğini biliyorum. Ama

Devamı   920