“Onu nasıl etkileyeceğim”

270 views Yorum yap

Merhaba Keremcem, ben Melodi 16 yaşımdayım. Arda adında bir çocukla tanıştım. 17 yaşında ve senin gibi çok tatlı. Resmen aşık oldum çocuğa. Buraya kadar “ne var ki o zaman?” diyeceksin. Onu nasıl etkileyeceğimi bilmiyorum. Bana bu konuda bir kaç tane tavsiye verirsen sevinirim. Ama lütfen “göz teması kur” gibi klasik ve saçma sapan şeyler söyleme. Ne yani ben şimdi çocukla göz teması kurunca, çocuk bana aşık mı olacak? Yooo. O yüzden gerçekçi tavsiyeler verirsen sevinirim:)
MELODİ

Benim için söylediğin “tatlı” şeyler için teşekkürler. Bir duyguyu veya ilişkiyi buradaki gibi 5-6 satırda anlamak gerçekten zor, hele ki her ilişkinin ayrı ayrı tanımı varken. İlişkiyi yürütmenin belli bir kuralı olmadığı gibi birini etkilemenin de yok. Aşk tamamen bir tepki bunu oluşturacak etkiyi oluşturmak ise yaşayarak öğrenilecek bir şey. Sana ilgisi var mı anlamak ve ona onunla ilgili olduğunu göstermek en başta yapacağın şey olmalı. Dikkat etmen gereken konu ise dozunu iyi ayarlamak. Ne ondan hoşlanmadığını ne de kolay bir lokma olduğunu sanmamalı. Aşk sadece onu yaşayan kişinin paylaştığı bir şey olduğuna göre kendi tarifini yaratmalısın. Ve bunu sakın ona “bakmadan” yapmaya kalkma:)
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zoom

Aşkını erit!

Sevgililer Günü denince aklına hemen romantik bir yemek, mum ışığı ve kırmızı güller mi geliyor? Bu yıl, muhteşem gibi görünen bu üçlünün dışına çıkmaya, 14 Şubat’ta farkını ortaya koymaya ne dersin? İşte klişelerden uzak

Devamı   1683