“Okuldan kaydını aldırmış”

1120 views Yorum yap
alt

Merhaba! Ben 15 yaşındayım ve lise 2’ye geçtim. Bu yıl sınıfımda hoşlandığım birisi var. Onu ilk gördüğüm andan beri sevdim. Bunu ona belli etmeye de çalıştım ki anlamıştır da. Ama ona gidip çıkma teklifi etmeye cesaret edemedim. Aslında biraz da olsa onun da beni sevdiğine emindim ama ben de kendi kendime yetermişim gibi bir karakter var. Yani dışarıdan sanki hiçbir erkeğe ihtiyacım yokmuş gibi görünüyorum. Belki de bana teklif etmemesinin sebebi buydu. Bunu fark ettim ama artık çok geç! Okulda yatılı okuyordu, başka bir ildendi ama artık yok. Okuldan kaydını aldırmış! Artık onunla hiç sevgili olma şansım kalmadı mı?:( Yardımın için teşekkürler.
S.O.S

Bu konuda sana nasıl yardım ederim bilemiyorum. Onunla birlikte olma şansın kalıp kalmadığı biraz özel koşullara bağlı, başka bir şehirde mi okuyor? İleride tekrar gelme şansı var mı? Senden ne kadar uzakta? Birbirinizi ne sıklıkta görebileceksiniz gibi birçok sorunun yanıtlanması gerekebilir. Artık gittiğine göre ona ulaşmanın en kolay yolu yakın arkadaşlarından telefonunu edinmek olabilir. Ona belki önceleri mesajla, sonra da konuşarak ulaşabilir ve bu soruların cevaplarını öğrenebilirsin. Ondan bu kadar çabuk vazgeçmediğin için çocuğun oldukça mutlu olacağını düşünüyorum. Bu sayede bir ilişkiniz olabilir mi? Bu sorunun cevabını kendin öğrenebilirsin.
 

İlgini çekebilir

alt

Cameron da yerlerde!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

TIK TIK TIK

Kasım sayısında görmüş olduğun Tık Tık Tık haberlerinin hepsini burada bulabilirsin:) TINI & Sebastian Yatra – Quiero Volver Avril Lavigne – Head Above Water Halsey – Without Me Marcus & Martinus – Invited Loren

Devamı   25541