Erkek Gözüyle - Kolpa

Murat Boz’dan Heygirl kızlarına erkek gözüyle tavsiyeler.

alt

 altSevgilinle aran mı bozuldu? Erkeklerle sorunların mı var? Murat Boz, aşksal sorunlarına çözüm buluyor. Haydi durma, sen de hemen yaz ona!

 

 

 

“Gözü sürekli başka kızlarda”
Slm! Sevgilim okulun en serserilerinden. Benim gözüm ondan başkasını görmüyor, ama onun gözü sürekli başka kızlarda. Kaç kere uyardım, ama beni ciddiye almıyor. Bana sırılsıklam aşık olduğuna eminim, ama çok çapkın. Bir ay sonra Trabzon’a gidecek, orada beni aldatabilir diye şüphe duyuyorum. Çünkü istediklerini yapmadığım zaman şakaya vurup “Ben de Trabzon’daki kızlara giderim” diyor. Çok rahatsız edici bir durumdayım. Sizce ne yapmalıyım? HEPSİ GÜLÇİN

Sevgili Gülçin🙂 Hmmm çapkın biri demek ki! Ya da klasik bağlanma korkusu yaşayan erkeklerden biri. Ama üzülme, bu sadece bir dönemdir. Önemli olan seni gerçekten sevip sevmediği meselesi. Bazen bu sorunun cevapsız kalabileceği zamanlar olur, ama emin ol, bunu yakında çözersin. Öncelikle aranızdaki duygusal bağlantıyı değerlendirmeni tavsiye ederim. Bazı şakalarına gülmediğini ona anlatarak iyi bir başlangıç yapabilirsin. “Başka kızlara giderim” gibi cümlelerin seni üzdüğünü belirt. Eminim seni anlayacaktır.

“Sevgilisini bırakmıyor”
Birini seviyorum, ama sevdiğim kişinin bir sevgilisi var. O da bana karşı boş olmadığını söylüyor. Bir yandan da sevgilisini oyalıyor ve onu terk etmiyor. Onu çok seviyorum, birlikte çok şey paylaştık. Ondan vazgeçemiyorum, çevremdekiler beni çok üzdüğünü ve onu bir an önce bırakmam gerektiğini söylüyorlar. Haklı olduklarını biliyorum, ama ne yapsam da vazgeçemiyorum. Garip bir bağ bizimkisi, ama sevgilisiyle beni aynı anda idare etmesine dayanamıyorum. Acaba bizim sonumuz ne olacak diye düşünürken, eski sevgilim de tekrar benimle barışmak istediğini söyledi! Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bana yardımcı ol. Sevgilerle. 
ELMA SHEKERIM 
Sevgili Elma Shekerim, bazı şeyler net olmalıdır. Biri ya vardır ya da yoktur. Bunu iyi düşünmelisin. Çünkü en çok kendin acı çekersin. Bence onunla ciddi bir konuşma yapmanın zamanı gelmiş de geçmiş bile. Al karşına ve şunu sor: “Artık kimi sevdiğine karar verebilecek misin?” Eğer veremeyeceğini söylemeye devam ediyorsa, seni gerçek anlamda sevmiyor demektir. Bir kalpte iki aşk barınamaz, bunu hiç unutma!

“Arkadaşım bana aşık”
Yazın tanıştığım bir erkek vardı, onu arkadaş olarak seviyordum. Ama o beni daha farklı seviyormuş. Ona ikimizin yapamayacağını, benim başka birini sevdiğimi söyledim. Çok mutsuz oldu. Yalancıktan onu sevdiğimi söyledim, ama daha sonra olmayacağını anladım ve tekrar bıraktım. Benim onu kullandığımı düşünüyor, ama onu kullanmadım. Sadece duygularımı kontrol edemedim. Şimdi daha da üzgün, ancak yazın tekrar görüşeceğiz. Ne yapmalıyım? Aşık olmaya çalışıp kendimi zorlayayım mı, yoksa onunla konuşmayayım mı? 
UMUTSUZ VAKA
Sevgili Umutsuz Vaka, aşk öyle zorla oluşacak bir duygu değil diye düşünüyorum. Yazın onu tekrar gördüğünde farklı duygular içinde olursan belki de denemelisin, ama duygularının çok da değişebileceğini sanmıyorum. Yalnız bazı durumlarda, birinin seni çok sevmesine aşık olabilirsin. Buna aşk mı denir, onu da bilemiyorum. Duygularının değiştiğini hissediyorsan ve bu his sana ne söylüyorsa ona göre yaşa. Ama bunu yaparken karşındakini incitmemeye de dikkat et lütfen!

 

 

İlgini Çekebilir:
alt

Murat Boz’un en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Yorum Yapın