“Hiç konuşmadık”

744 views Yorum yap


Merhaba, ben yaz tatilinde bir çocuk gördüm ve ona aşık oldum. Hiç konuşmadık, ama onun adını soyadını biliyorum. Türkiye’de yaşamıyor ve de Türkçe bilmiyor. “Hiç konuşmamış olduğun birine nasıl aşık oldun” diye düşüneceksiniz, ama gerçekten aşık olduğuma eminim. Sizce arkadaşlarımın dediği gibi zamanımı boşa mı harcıyorum, yoksa gerçek aşk diye bir şey var mı?”

LISA

Aşk her zaman karşılıklı yaşanmaz. Bazen sadece kendi içimizde bu duyguyu yaşarız. Ama aşkın bu hali bile çok güzel olabilir. Sana bu konudaki en büyük tavsiyem şu olacak; her ne olursa olsun sonunda kendini mutsuz ve pişman hissetmemen. Evet, önünde ihtimaller var. Belki yıllar sonra tekrar karşılaşacaksınız ve gerçekten büyük bir aşk yaşayacaksınız ya da bir daha asla görüşemeyeceksiniz. Her iki ihtimalde de tadını çıkarman gereken bir tek şey var; o da şu andaki “acaba” sorusunun verdiği o heyecan:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

“Kendimden iğreniyorum”

Merhaba, 14 yaşındayım. Bir aydır çıktığım sevgilimden geçen gün ayrıldım ve onunla birkaç kez öpüştük. Bu yüzden kendimden utanıyorum, hatta iğreniyorum. Keşke yapmasaydım diyorum. Onunla aynı sınıftayız ve şimdi beni basit bir kız olarak

Devamı   1232