Erkek Gözüyle - Kolpa

Hepsi 1 yakışıklıları nisan sayısında Erkek Gözüyle’de!

alt

 altErkekleri anlamıyor musun? Sevgilinle kavga mı ettin? Aşksal sorunlarını Hepsi 1 yakışıklılarına yaz, onlar da dört bir koldan cevap versinler!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt alt

“Ne yaptığını anlamıyorum”

Birini seviyorum ve onun da beni sevdiğine inanıyorum. Ama bana çıkma teklif etmedi. Hatta başka kızlarla çıktı. Ne yapıyor anlayamıyorum! Benim evime hangi yoldan gittiğimi takip etti. Onu bırakın, beni seven bir çocukla çocuk benden vazgeçsin diye arkadaş oldu. Sizce ne yapmalıyım? 
ÜZGÜN GÜZEL 

Sevgili Üzgün Güzel, bence, sen bu çocuğun gözünde en üst noktadasın. Seni çok seviyor, ama senden biraz da çekiniyor. Seninle bir ilişkiye girerse, bunun nasıl olacağını bilemiyor. Bu arada erkekliğini kanıtlamak için başka kızlarla çıkmayı da ihmal etmiyor! Eminim, onlarla duygusal hiçbir bağı yok. Sen de bunu çok kafana takma ve biraz daha bekle. Biraz kendi tavırlarını da kontrol et. Belki de, senin yaptığın bir hareket onun cesaretini toplayamamasına neden oluyordur. 
CEM AVNAYİM

“Benimle konuşmuyor”

Dört senedir birinden hoşlanıyorum. Geçen sene ona bunu söyledim ve benimle konuşmamaya başladı. Nedenini anlayamadım. İki sene önce aynı sınıftaydık, çok iyi arkadaştık. Ama şu an benimle konuşmuyor. Sırf benimle tekrar konuşması için başka birini sevdiğimi söyledim. Fakat bir şey değişmedi, hala konuşmu-
yoruz. Lütfen bana yardım et!
ÇILGIN AŞIK

Dört yıl boyunca aynı duyguları beslemen ve heyecanını kaybetmemen gerçekten çok güzel. Kötü haber vermek istemezdim, ama bu kadar süredir sürüncemede kalan bir duruma karşı çok da ümit beslememelisin. Bence, hoşlandığını söylediğin çocuk en doğru olanı yapıyor ve sana umut vermek istemediği için bütün bağları koparıyor. Bazen vazgeçmek gerekir, doğru olan budur. Zor olduğunu biliyorum, ama belki sen de onu unutmalısın. 
YUSUF AKGÜN

alt alt

“Nette tanıştık”

Selam, ben 19 yaşındayım. Bir müzik sitesinde biriyle tanıştım. Sonra msnde konuşmaya başladık. Çok uzun zamandır yazışıyoruz. Aynı şehirde yaşamamıza rağmen bir türlü görüşemedik. Onu görmeyi çok istiyorum ve onun da istediğini biliyorum. Ama ikimiz de cesaret edemiyoruz. Sanırım ona çok fena aşık oldum! Ne yapmalıyım? 

Eğer birbirinizi yeterince tanıdığınızı düşünüyorsan, onunla buluşmak için daha fazla bekleme! Hemen bir buluşma ayarla. Belki de bu senin için bir zaman kaybıdır. Çünkü internette konuştuğun o çok kibar insan, karşına geçip oturduğunda, seni etkileyemeyebilir. Yüz yüze görüşmek her zaman daha farklıdır. Bir an önce buluşmayı gerçekleştir; hayallerinin insanıyla konuşup konuşmadığını gör ve kararını ver:) Umarım o, aradığın kişidir. 
ERMAN BURMALI

“Onu hala seviyorum”

Ben eski mahallemdeki birine aşık oldum. Aradan tam 4 yıl geçti, ama onu hala seviyorum. Beni hatırlıyor mudur, bilmiyorum. Onu yılda sadece bir kez görüyorum. Benden büyük ve üniversitede okuyor. Bu yıl okul bittiğinde, onun yanına gitmek istiyorum ve bu yüzden deli gibi ders çalışıyorum. Ne yapabilirim?
GGGG6

İlk önce bu sevginin gerçek olup olmadığını anlamaya çalış! Ayrıca çocuk seni gerçekten seviyor mu, bunu da bilmen lazım. Hayatını belirsiz bir aşka göre yönlendirmen pek doğru değil bana göre, ama neyse ki bu durum üniversite için seni motive etmiş. Bence derslerine konsantre ol ve sınavı kazanıp onun yanına git! Böylece aranızdakilerin gerçek olup olmadığını anlama fırsatın olacak. Ayrıca üniversiteye gittiğinde yeni insanlarla tanışacak ve belki de başka birine aşık olacaksın. 
OĞUZHAN YILDIZ

 

Yorum Yapın