Erkek Gözüyle - Kolpa

Hepsi 1 yakışıklıları bu ay Erkek Gözüyle’de!

alt

alt


Erkekleri anlamıyor musun? Sevgilinle kavga mı ettin? Aşksal sorunlarını Hepsi 1 yakışıklılarına yaz, onlar da dört bir koldan cevap versinler!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt alt

“Hiç sevgilim olmadı”

12 yaşında ve 70 kg ağırlında bir kızım! Hiç sevgilim olmadı. Beni seven birkaç çocuk var, ancak onları beğenmiyorum ve içlerinden biriyle çıkıp pişman olmak istemiyorum. Sizce çok mu şişmanım? Şişman olduğum için üzülüyorum ve her gece ağlıyorum. Depresyona girdim. Cevap verin bana!
UMUTSUZ KIZ

Böyle düşünmeye devam edersen, kafandaki probem balon gibi şişmeye devam edebilir! Bir spor merkezine gitmeye ne dersin? Böylece, bir yandan zayıflarsın, bir yandan da çevren genişler. Bu arada giyimine dikkat ederek de güzel görünebilirsin. Vücudunu tanıyarak, doğru kıyafetler seçmelisin. Bu kadar lafımın üzerine hala şikayet etmeye devam ediyorsan, seni beğenenler arasından bir kura çekebilirsin:) Aşk bir kumardır, kim bilir belki mutlu olursun:) 
OĞUZHAN YILDIZ

“Çok değişkenim”

Merhaba, burcum İkizler olduğu için çok değişken bir insanım. Fikirlerim bir gün içinde değişiyor, ben bile buna engel olamıyorum. Beni deliler gibi seven bir çocuk var. Aslında ben de onu 
seviyorum (Tabii yarın fikrim değişmezse)! Fikrimin her 
an değişeceğini bildiğim için, ona “seni seviyorum” diyemiyorum. Duygularımdan nasıl emin olabilirim?

Ben de İkizler olduğum için seni anlayabiliyorum. Yaşadıklarının aynılarını ben de yaşadım. Senin hiçbir suçun yok. Bir de şöyle bir gerçek var ki, senden hoşlananların birçoğunun farkında olmadan hoşlandıkları şey de bu zaten;) İkizler insanı zeki ve eğlencelidir. Bunu kim istemez ki! Hem emin ol, o kişi, yani “seni seviyorum” diyeceğin kişi, karşına çıktığı zaman “acaba” diye düşünmeyeceksin. O kişi bahsettiğin kişi de olabilir, sadece akışına bırak. Tabii yarın fikrin değişmezse:)
ERMAN BURMALI

alt alt

“Her şey eskisi gibi olur mu”

15 yaşındayım. Benim yaklaşık 10 aydır tanıdığım biri var. Üç aydır birlikteyiz. Başlarda gerçekten beni sevdiğine emindim. Her gün konuşmak, görüşmek 
istiyordu. Ben de bunlara alıştım. Ama şimdi işler tersine dönmeye başladı. Benim bir ilişkide, hiç gelemediğim davranışlarda bulunuyor. Ama dedim ya, aşığım, bağlıyım, ayrılık kelimesini düşünemiyorum bile. Ne yapmalıyım? 
AŞKHOLİC

Ona olan bağlılığına hayran olmamak mümkün değil. Ancak karşındaki çocuğu da düşün. Senin yaşındaki erkekler, kızlardan daha geç olgunlaşırlar. Eminim ki, sen onu bu kadar severken, sana sırtını dönmemiştir. Belki bir süre daha az görüşmenin tadını çıkarmalı ve arkadaşlarınla, derslerinle ilgilenmelisin. Böylece, hem küçük beyin burnu sürter hem de sen yıpranmamış olursun.
YUSUF AKGÜN

“Onunla konuşamıyorum”

Bir çocuğa aşık oldum. Senden yakışıklı olmasın, acayip yakışıklı! Onunla daha çok kontak kurmak istiyorum. Daha doğru düzgün sohbet bile edemedik:( Bu çocuk biraz artist! Arkadaşlarının yanında hava atan bir tip. Onlarla beraberken yürüyüşü bile değişiyor. Yardımcı olursan sevinirim.
LAK

Bu adamları çok iyi bilirim. Ulaşılmaz takılırlar. Fakat yalnızdırlar. Arkadaşlarının yanında daha rahat olurlar, kendilerini güvende hissederler. Hep isterler ki biri gelsin, onunla konuşsun. Reddedilmekten çok korkarlar ve bunun riskine giremezler. Yapman gereken şey, cesaretini toplayıp onunla konuşmak. Fakat ilk muhabbeti fazla uzatma! Konuşmayı başlatan ve bitiren sen ol. Bir dahakine muhabbet kendiliğinden başlayacaktır. Hadi size mutluluklar. CEM AVNAYİM

 

Yorum Yapın